Hakkınızı helal edin, benden helal olsun.

sef_er

Operatör
Haha arava kullanirken nasıl msj atiyon, neyse sevindim, nasilsin bir genişten yazsan ozledik ya

sef_er

Operatör
Neye tamgaz, düşündüğümemi herhalde degil

sef_er

Operatör
Ya sen film adamsin ha

sef_er

Operatör
ZİKRULLAH birgün de bizi çağır, olmazsa buraya gel, hayir oda olmazsa ortada bulusalim, daha ne diyelim yav

Kocadağ

Member
GERMO arkadaşım siteye hızlı bir giriş yaptın arkası kesilmeyen sorular sordun yazdığın yazılar sayfayı dolduruyordu hedefe bir an önce ulaşmak istiyordun ama öyle olmuyor be kardeşim herşey ha deyince olmuyor pes etme mücadeleye devam eminim sende bu azim olduktan sonra seninde kısmetine düşeni en yakın zamanda elde edeceğine inanıyorum emin ol bu sitenin renkli kişilerinden birisisin mevlam yolunu açık etsin allaha emanet ol

zirkon

Yeni Üye
Kocadağ ustam hayrlı günler olsun siz daha önce mfd projesi veseması göndermiştiniz alantarama başlığında proplu toprağa frekans verici 8038 devrelişimdi hazır dds kullanıyorlar sanırım fakat topraktaki malzemenin frekansını alabilmek için delta pulse kartı alıcı olarak çubuklara bağlanabilir mi bende delta pulse3var 1sene önce aldığım bunumu bağlamalı yoksa basit delta plus hazır kit olarak satılan kartımı almalı ne dersin,z üstadım

GERMO

Engellendi
Yolun bahtin acik olsun her daim guzel insansin..ayrilikmi varr bikkinlikmii yoksa umutsuzlukmuu
Mal bulanındır ustam yok güzel kardeşim, sadece yoruldum, bak sen bile kart çizimleri atıyorsun, demedin ver adresin al kardeşime bir elektronik sistem, ücretide bu kadar dedinmi yooooo, yinede hepinizi insanca duygularla seviyorum, Allah cc razı olsun sizlerden, işiniz gücünüz rastgele inşallah.