Hakkınızı helal edin, benden helal olsun.

sef_er

Operatör
szihoprenic temuz kalbli, buz muhabbet olsun diye cok konusuyoruz, ama bir kez olsun kirici konusmadi, hayal kırıklığı oldu galiba

sef_er

Operatör
Ben diyorum mimik ve ses olmazsa çok yanlış ankasilabiliyor, kucuk şey büyütülüyor, ortam guzel, insanlar guzel, germo gelir ama

ZİKRULLAH

Engellendi
BulursamKader25 Aliömer uçanhollandalı ZİKRULLAH kazama mayhem Kafkaslı kabakburgiba Mhmt82 bozoklu Mal bulanındır Kafkaslı mayhem Turko Keskingöz Mirkut sef_er szihoprenic adem44 ustalarım kardeşlerim, bu 5 aydır dışardan takip ettiğim 1 aydır da üye olarak bulunduğum bu güzel kardeşlerimin olduğu bu sitede, inşallah kimsenin kalbini kırmadan bir cihaz yöntem sistem amacı ile koşturdum, belki yanlış anlasilsamda, art niyetsiz bir şekilde sevgi saygı ile hareket ettim, belki arasıra hal hatır sormak için gelsemde, kardeslerim ölümlü dünya nede olsa, hepinize eger hakkim varsa, hakkımı helal ediyorum, inşallah sizlerde hakkınızı helal edersiniz, hepiniz RABBELALEMİN e emanet olunuz.
Ustam nereye gidiyorsun ben bitti demeden bitmez inşallah.Bizi seven bize inanan kim varsa herkes kardeşimiz .Yaşadığımız sorunlar sıkıntılar bir yana bu forumda yapılan eleştiriler , ön yargılı haddi aşan kelamlar , tehdit gibi aciz yaklaşımlar beni yıldırmadı.Ben bildiklerimi tecrübelerimi yazmaya buradaki aile temasını benimsemeye devam edeceğim.Çok güzel ve asil insanlar var bu forumda.Modlar olumlu ve olgun insanlar bir şekilde kurallara sadık kalarak çekip çevirmeye çalışıyorlar forumu.Binlerce insan binlerce konu zor iş Allah yardımcıları olsun.Sakın bir yere gitme zamanı geldiğinde nasıl ulaşırım sana sonra.Beni benimseyen girdiğim mücadelede destek veren herkes bilsinki ben Alparslan kimseden ne para talep ediyorum nede borcum var insanlık için başladığım işi bitireceğim Allahın izni ile.

Saygılar

posedion

Member
ben yeniyim bi hakkim yok o yuzden rahatim :) abi şaka maka ya biktin yada vurdun hangisi :)

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Helal olsun olmasında bu ayrılık niye hayırdır bir sorun mu var

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Gideni bağlasan durmaz
Ayak gider gönül varmaz
Bir hakkımız varsa kardeş
Müslümana helal olsun
Emekçiye helal olsun

Gönül ister gitmeyesin
Sabr-ı selam dileyesin
Şunu iyi belleyesin
Giden orda asla durmaz
Giden dost da unutulmaz

Giden gerçek dostsa eğer
Kalanlara veda etmez
Sende hakkım varsa eğer
Benden yana helal olsun.

Valla tüm yorumları okudum üzüldüm açıkçası ben pek tanımıyorum ama sevenlerin varmış kardeş. İçimden daha önce yazdığım bu mısralar geldi yazmak istedim. Dilerim dost kalırız inşaEllah.

kabakburgiba

Operatör
@varsa hakkımız,benden yanada helal olsun kardeşim.bizler seni böyle tanıdık,hep böyle kal.Rabbim yolunu açık etsin.güzel insan.

Cann

Editör
BulursamKader25 Aliömer uçanhollandalı ZİKRULLAH kazama mayhem Kafkaslı kabakburgiba Mhmt82 bozoklu Mal bulanındır Kafkaslı mayhem Turko Keskingöz Mirkut sef_er szihoprenic adem44 ustalarım kardeşlerim, bu 5 aydır dışardan takip ettiğim 1 aydır da üye olarak bulunduğum bu güzel kardeşlerimin olduğu bu sitede, inşallah kimsenin kalbini kırmadan bir cihaz yöntem sistem amacı ile koşturdum, belki yanlış anlasilsamda, art niyetsiz bir şekilde sevgi saygı ile hareket ettim, belki arasıra hal hatır sormak için gelsemde, kardeslerim ölümlü dünya nede olsa, hepinize eger hakkim varsa, hakkımı helal ediyorum, inşallah sizlerde hakkınızı helal edersiniz, hepiniz RABBELALEMİN e emanet olunuz.
Helal olsun germo bizi de germe nereye gidiyorsun sarı kızı buldun mu yoksa; )

Mehmet_mehmet

Engellendi
GERMO ustadım hakkım helal olsun senin gibi gönlü temiz insan, ustam hiç bir yere ayrılmıyor ben şuan ve herzaman onu çok iyi anlıyorum.. Allah büyüktür değerli abim, ben seni çok iyi anladım, ustam allah sevgisinde şuan, her daim helal olsun ve birbirinize faydamız dokunmadan görmeden bu dünyada bir yere ayrılmak yok, buraya yazdım