Hakkınızı helal edin, benden helal olsun.

GERMO

Engellendi
Benim adımı yazmamış o yüzden ben hakkımı helal etmiyem.... :200:
@OsiriS ustam @Mal bulanındır ustamın dediği gibi sende ofsayta girmişken, bide diyorsun hakkımı helal etmim, sende de elektronik sistem var, ben yinede hakkımı helal ettim gitti. istiyorsan diyeyim yamyamlarin eline düşesin. :87:

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
Mokoko meselesini bilirmisiniz, hani herkes farklı düşünsede bu yazıda sadece öpmek sarılmak diye düşünün,
Temel ile dursun Afrika'ya gidiyorlar, şans ya, zır deli bir kabilenin eline düşüyorlar, ikisinide getiriyorlar kabile reisinin huzuruna, reis soruyor iki seçenek sunacam bugün iyigunumdeyim, ya ölüm, ya Mokoko, ilk önce temele soruyor, ölümmü mokokomu, temel düşünüyor, ölüm desem beni hırçik pırcik edecekler, herhalde Mokoko ölümden daha iyidir, diyor, reisim ben MOKOKO istiyorum, reisin işareti ile, temeli alıyorlar meydana, bütün kabile hırnik ve şorigi ile temele sarılıp öpüyor, buna dayanmayan temel orda ölüyor, sırada dursun var, reis soruyor, ölümmü mokokomu, dursun düşünüyor eğer Mokoko böyle ise ölüm kurtuluş demekki, hemen elini kaldırıyor keyifle, reisum ben ölüm isteyrum, zır deli ve p.ç olan reis tutun bunu bunada ÖLENE kadar MOKOKO, diyor, bende o kadar yalvardim yakardim bir sistem için, şimdi size desem, bilgi vermeyen ustalar o deli yamyamlarin eline düşesiz diye beddua etsem, sormazlarmı sizede ÖLÜMMÜ MOKOKOMU, hani belki kıyamasamda, düşünün ya şeytan doldurursa. Hepinizden ALLAH cc razı olsun.
kahkaha:200::12:

Son düzenleme:

sef_er

Operatör
GERMO Allah seni bildigi gibi yapsin Hemi, yok kardeşim ne mokokosu, gonul birlikteliği, bilen bilgisi ni paylaşıyor kismende olsa, bende şakulu öğrenmeye calisiyorum, elimde firil fırıl donuyor, gelmene sevindim, ZİKRULLAH kardesimizden umutluyuz, gercektrn bilgisi çok, bekliyoruz,

GERMO

Engellendi
@GERMO Allah seni bildigi gibi yapsin Hemi, yok kardeşim ne mokokosu, gonul birlikteliği, bilen bilgisi ni paylaşıyor kismende olsa, bende şakulu öğrenmeye calisiyorum, elimde firil fırıl donuyor, gelmene sevindim, @ZİKRULLAH kardesimizden umutluyuz, gercektrn bilgisi çok, bekliyoruz,
@sef_er ustam hepinize saygılar sevgiler sunarım, teşekkür ediyorum, ustam ister istemez yoruluyoruz kendimizi guvendirmeye sevdirmeye inandirmaya kanitlamaya, kostururken yorulmamak elde değil, benim hakkım herkese helal olsun. Bilinsin yeter
ZİKRULLAH ustam inşallah sorunlarını çözer de bol bol dua kazanır inşallah.

sef_er

Operatör
GERMO birde keklik avina çıkmışsın, 2 gun nasil surdu, varmiydi keklik, seninkisi güzel hobi, iki hobi bir koltuga sığiyormus demekki, arkadaş senin keklik dedigin yoksa... Germo mali buldunmu bak cagirmazsan darilirim

GERMO

Engellendi
@sef_er ustam güzel kardeşim benim kaçtım uzaklaştım sadece kimsenin kalbini kirmamak için her kafadan binbir çeşit ses çıkıyor, kimse ne dediğini anlamıyor, en iyisi uzak durmak dedim.

@sef_er ustam adam başı üçer tane, tavsiye ederim herkese, bunalima strese en iyi ilac, alin yaniniza birkac kisi cikin yuksek yerlere, nefes kontrolu dedikleri birde bol bol icinizden zikirle kafa berraklasiyor, yok ustam herkeste onu yazmış bazı nankör kardeşlerim, eğer elime cihaz geçer birşey bulursam, söz burda sizinle paylaşmak istiyorum resimlerini ve keyfini,

Son düzenleme:

sef_er

Operatör
GERMO iyi yaptın kardeş, panik atak zor bir durummu bilmiyorum, ama hepimizin kendisine gore sıkıntısı var, gecmis olsun, Allah saglik ve sıhhat versin

GERMO

Engellendi
@GERMO iyi yaptın kardeş, panik atak zor bir durummu bilmiyorum, ama hepimizin kendisine gore sıkıntısı var, gecmis olsun, Allah saglik ve sıhhat versin
sef_er ustam Allah cc kimseye yasatmasin o durumu, bu hastalık tan öte, yılların birikiminin dışarı akması gibi, kimide RABBELALEMİN in sevdiği kullarına ihsan ettiği bir hatırlatma diyorlar, 3 yıl önce yaşadım, çok şükür kurtuldum. Amin ecmain ustam.

Tastan

Editör
GERMO usta birçok kardeşimiz aynı sıkıntılardan muzdarip ama yinede mücadele etmeye sonuc almaya calısıyoruz sende güzel bir örnek olabilirsin sabırlı olmak tedbirli olmak gerek takdir yaradanındır kimbilir...

GERMO

Engellendi
Ustam Özür dilerim hepinizden, işim var çıkmam lazım, akşam 8 den sonra gelirim inşallah, Allah cc razı olsun sizlerden.

Marco

Bilgili Üye
GERMO Ustammm.Degerli Paylasimlarini dort gozle bekliyorum.Valla kac gundur yoktunuz.Simdi sizi burda gordum cok sevndim sef_er Ustam, size de Merhabalar.Ustam keklik avina mi cikiyorsun :)

GERMO

Engellendi
@GERMO Ustammm.Degerli Paylasimlarini dort gozle bekliyorum.Valla kac gundur yoktunuz.Simdi sizi burda gordum cok sevndim @sef_er Ustam, size de Merhabalar.Ustam keklik avina mi cikiyorsun :)
Marco ustam tteşekkür ederim kardeşim, sef_er ustam avdan korkar, o ancak sarı kızların, nefertitinin, homerosun peşinden koşar, birde Mal bulanındır ustamı bekliyor, uçsuz bucaksız tünel ve mahzenleri dolastiriyor, inşallah kardeşim biraz rahatsizim kendime geleyim, olur inşallah.