Hakkınızı helal edin, benden helal olsun.

GERMO

Engellendi
BulursamKader25 Aliömer uçanhollandalı ZİKRULLAH kazama mayhem Kafkaslı kabakburgiba Mhmt82 bozoklu Mal bulanındır Kafkaslı mayhem Turko Keskingöz Mirkut sef_er szihoprenic adem44 ustalarım kardeşlerim, bu 5 aydır dışardan takip ettiğim 1 aydır da üye olarak bulunduğum bu güzel kardeşlerimin olduğu bu sitede, inşallah kimsenin kalbini kırmadan bir cihaz yöntem sistem amacı ile koşturdum, belki yanlış anlasilsamda, art niyetsiz bir şekilde sevgi saygı ile hareket ettim, belki arasıra hal hatır sormak için gelsemde, kardeslerim ölümlü dünya nede olsa, hepinize eger hakkim varsa, hakkımı helal ediyorum, inşallah sizlerde hakkınızı helal edersiniz, hepiniz RABBELALEMİN e emanet olunuz.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Varsa hakkım helal olsun.

sef_er

Operatör
Helal olsun da ben çok takildim sana sen helal et bu niye ustam, burda aile gibiyiz niye bu

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
GERMO temelli ayrılıyorum deme sakın.Bu forum binbir türlü renge sahip.Sende bu renklerden birisin.Eskisi kadar aktif olamasanda,ara sıra birşeyler yaz.Burada olduğunu belli et.

sef_er

Operatör
GERMO yahu usta senin gibi yazan yok, çarşaf çarşaf döşiyon yok, duasi bu kadar bol adam Yok, bu kadar sabırlı adam yok, gondermeyiz Ustam

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
GERMO varsa hakkım helal olsun..arada sırada helalleşmek iyidir aslında.ölüm var ölüm ansızın gelen..kırmamak lazım kalpleri..allaha emanet olasın arkadaşım...