Hamile Kadın ve iki çocuk

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hamile kadını göremedim büyüle hamile kadın olmaz .

teeery

Member
Siz gerçekten hamile kadının olmasını mi bekliyorsunuz .Yani canlı canlı. Buradaki resimler yani işaretler çizilmiş şekilde.Biraz araştırma yapmış olsaydınız bu işaretlerin eşkiya belgelerinde geçtiğini anlarsınız. Selamlar.

timur964

konularim
kadın çocukdan ziyada işlanşik kaya duruşu onlarca depremden sonra hala şeklinin bozulmamış olması dikkat edilmesi gereken husus

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Siz gerçekten hamile kadının olmasını mi bekliyorsunuz .Yani canlı canlı. Buradaki resimler yani işaretler çizilmiş şekilde.Biraz araştırma yapmış olsaydınız bu işaretlerin eşkiya belgelerinde geçtiğini anlarsınız. Selamlar.
işaret dediğin baktınmı bu diyeceksin...benzetme olmayak..şuan ikilemde kaldım..ustaya söylemlerinden anlaşılan konuya hakimsin yeterince arastırma yapmışsın burda uğraşma ozaman kendi dişini kendin çek...kolay gelsin

Turko

Uzman
Konu başlığı , hamile kadın iki çocuk. Yazı yok , anlatım yok , açıklama yok , bende görmedim çocuğu kadın ı . Araştırma yapmış olsaydın ne demek onu anlamadım. Tarz üslup neden böyle ? Yardım mı istiyorsun işaret olduğunu sandığın şeyleri bize inandırmak için mi geldin. En son resimde kaya da baklava işareti var. Altta da kaplumbağa işareti , sol tarafta başka bir işaret daha var , sağ Yan hafif arkada bir işaret daha görüyorum. Biraz araştırma yap . Fotoğrafları çoğaltmak şart. Araziyi de çek. Sağı solu dört cephesi uzak yakın çek. Araştırma bitince bu konuya ekle devam edelim. Rast gelsin.

teeery

Member
Arkadaşlar burada görülen taş eşkiya belgelerinde bahsedilen hamile kadın ce iki çocuğu dur. Çocuğun biri kadının sırtında diğeri kundakta ve kadının kucagindadir. Bu taş o bölgede ki en yüksek taştır. Yazıda da böyle yazıyor. Yazıda bu işaretin çok güzel şekilde çizdirildigini ve kolay kolay farkedilmez olduğunu yazıyor. Kadının kucağında ki çocuğun kıç tarafındaki murç deliği olduğunu yazıyor yazıda .Yakından incelersiniz murç izini görürsünüz. Size hem bu murç izini hemde bu kayanın çok yüksek de olduğunun resmini atacağım. Bu kaya belgelerde bahsedilen ---- Devrildiğinde Eminağa değirmeni nin girişini kapatır. ---denilen kayadır. Selamlar...

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Ne eşkıyaymış bu böyle , ne belgesi bitiyor ne hamile kadını nede çocuğu.
Bahsedilen taştaki tamamen hayal ürünüdür.

teeery

Member
Eminağa değirmeni nin girişi resmin sol tarafında.