hangi tür çubuğu önerirsiniz

Storm

Editör
Öncelikle cümleten sa. Boşluk bulmada çubuk bulmak icin hamgi tür çubuğu önerirsiniz ? Bulunduğun bölge volkanik kayalar ve eskiden akarsu yataklarının olduğu bölge. Birde yapımıyla birlikte anlatırsanız sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Usta benim fikrim en kralı sualtı elektrot çubuğu dur minarelden az etkilenir en fazla otuzlıra malıyetle boşluk arama çubuğu halıne getırılır..... Ayrıntı ve ustalık tecrube konusunda gunduz vaktı BulursamKader25 ustaya danışıp. yardım alırsın. Bizim pirimiz odur

Storm

Editör
Eyvallah usta acemiyiz. Bi oda buldum kazdım birşey denk gelmedi. Kazdığım odanın yaklaşık 3-4 metre ilerisini biri 20 cm kazmıs 4-5 parça malzeme çıkarmış moralim bozuldu cihazsız iyi denk getirdim ama malzemeyi bulamadım

Mal bulanındır

Biz ona kazı değilde ar. Ge çalışma diyelim sen oda bulyon boş.. O.. Yırmısantımden. Mal buluyor oylemi... Senada. garıp. Gelmedimi.. Isterse otuz santım olsun. Yuzyılların doğa olayları Yırmısantımden malımı bırakır yoksa oda dakınımı.. Sen içini ferah tut ki oda bulduysan boş bırakma ayıktırma kımseyı.. Ama mutlaka bısey çıkar.. O kişi belkide seni yemledi bak orayı bırak ben yuzeyde bısey buldum ayaaana

Storm

Editör
Yakın zamanda atarım fotoğraflarını oda çökme riski vardı çıktım ki havalar berbat yıkılmıştır büyük ihtimal.asıl olan alınmamıştır diye düşünüyorum bende

Mal bulanındır

Aynen. Oyle usta. Gunduz cubuk konusunu. O ustaya danış ayrıntılı bılgı bosluk alantarama linkinde var iyi geceler

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Öncelikle cümleten sa. Boşluk bulmada çubuk bulmak icin hamgi tür çubuğu önerirsiniz ? Bulunduğun bölge volkanik kayalar ve eskiden akarsu yataklarının olduğu bölge. Birde yapımıyla birlikte anlatırsanız sevinirim
aleykumselam kardesim.bosluk için en ideal cubuk %40 gumus cubuk ve sağ elde pinpon topu alarak bakmaktır.bu konu bosluk kısmında fazlaca işlendi ordaki konuları incelersen sana fazlasıyla yardımı olur.

Turko

Uzman
Ve aleyküm selam ,Bakır , gümüş , fark etmez , boşluk en güçlü frekansı verendir işi bildikten sonra dal parçasıyla bile bulursun . bakır çubuk yap bir takım boşluk olduğunu bildiğin yerlerde çalış antrenman yap hazırım dediğinde mekana git dene ok dersen tereddüt etmeden işlem yap. Rast gelsin.

Jookerturk

Bilgili Üye
Pirinç çubuk boşluk için nasıl olur? Pinpon topu boşluk için ideal mi? Saygılar.

Ve aleyküm selam ,Bakır , gümüş , fark etmez , boşluk en güçlü frekansı verendir işi bildikten sonra dal parçasıyla bile bulursun . bakır çubuk yap bir takım boşluk olduğunu bildiğin yerlerde çalış antrenman yap hazırım dediğinde mekana git dene ok dersen tereddüt etmeden işlem yap. Rast gelsin.

ASKER.

Aktif Üye
Ustalar elimize boşluk için ne top yada altın,bakır veya gümüş gibi bişey almazsak sade çubuğu tutsak çubuk yine yön verirmi