Havalandırma deliği

Tuna42

Member
Yerleşim yeri etrafda bolca küçük çapta yığma ve tumulus ler mevcut giriş nerededir BulursamKader25 Poseidon2323 Şirvan Kafkaslı timur964. ÖMER HATTAB kazama ragıp toyalp dadas 25 Turko ustalar yardımcı olur musunuz saygılar Ekli dosyayı görüntüle 143258 Ekli dosyayı görüntüle 143260 havalandırma deliği nın yeri belli olsun diye üc taş ust uste koydum Ekli dosyayı görüntüle 143269 Ekli dosyayı görüntüle 143274 Ekli dosyayı görüntüle 143276 Ekli dosyayı görüntüle 143277

Son düzenleme:

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Arkadasim cikar cubuklari bosluk ara baska seye ihtiyacin yok senin..ayrica son fotonun sol alt kosesindeki ovallik var ufaktan bir eselesene ne oldugu ciksin ortaya..

Tuna42

Member
Arazideki kaya yapısı mineralli çubuk net birşey koymuyor ortaya denendi çubuk hocamız konuyu bilir saygılar

poseidon2023

Uzman
hayırlı akşamlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr

üst cevreyi daha cok sekseydin de baksaydık daha iyi olurdu oyma mı havalan dırma mı

avalandırma olması için orada baya oda olması gerekiyor onuda cevre resmi olmalı

Ekli dosyayı görüntüle 143281

boşluk yakala madın mı burda

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Tuna42 Merhaba .
Nekropol alandasınız .Görsellerde göze çarpanları belirttim.
Bir diğer düşüncem yer altı tünelleri ile ulaşılabilen odalar olduğundan şüpheleniyorum .Boşluk Testi uygulamalısınız bu tip yerlerde .
Seçtiğim 2 ve 3. görselle ayrı ilgilenin .Bence oraya yoğunlaşın elle tutulur şu an bir orası var ..
- Kolay Gelsin İyi Şanslar .

Tuna42

Member
hayırlı akşamlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr

üst cevreyi daha cok sekseydin de baksaydık daha iyi olurdu oyma mı havalan dırma mı

avalandırma olması için orada baya oda olması gerekiyor onuda cevre resmi olmalı

Ekli dosyayı görüntüle 143281

boşluk yakala madın mı burda
Hayırlı akşamlar ustam iki güne tekrar gidicem etraflıca cekerim. Çubuk güzel çalışıyor ama arazi kayalığı çok fazla mineralli o yüzden sizlerden destek almam daha iyi olur diye düşündüm

Tuna42

Member
Tuna42 Merhaba .
Nekropol alandasınız .Görsellerde göze çarpanları belirttim.
Bir diğer düşüncem yer altı tünelleri ile ulaşılabilen odalar olduğundan şüpheleniyorum .Boşluk Testi uygulamalısınız bu tip yerlerde .
Seçtiğim 2 ve 3. görselle ayrı ilgilenin .Bence oraya yoğunlaşın elle tutulur şu an bir orası var ..
- Kolay Gelsin İyi Şanslar .
kazama ustam ben dediginiz yerler aklımda bu isaretlediginiz yerler mezar mi cekmecemi

jeolog

Co Admin
Co Admin
Çubukların bakır çubuk ise bir de pirinç çubuk yapıver... pirinç çubukların sana işaret verdiği yerlerde bakır çubuklarla tekrar bakıver.

timur964

konularim
görünürde bir işaret yok mezar olurda insan gücüyle mumkun degil

Tuna42

Member
yerle alakası yok kısmetle ilgili .dua et altınlar ayağına dolanır biiznillah
Amenna ustam ona hiç şüphe yok, forumda çok konu açtım, arıyorum geziyorum altın bulmaktan çok o tarihi yapıyı kendim açmak istiyorum inş bir gün olur saygılar