Havalandirma girisi olabilirmi

mustafa33

Member
Ustam kimsenin kimse ile alay ettiği yok. Sadece bir anda herkes senin konuya yoğunlaştı ve biraz mizah katıp farklı düşünceler ortaya çıkmasını sağladı üstadlar. Ne güzel işte hem fikir yazıp hem de biraz eğlenmek kötü mü? O zaman konu paylaşırken yorumunu istediğin kişileri etiketle başka da kimse yorum yapmasın diye not yaz olsun bitsin. Yanlış anlama seni kırmak değil niyetim hakkını helal et ama yazın da yakışık kalmamış bunca güzel insana karşı. Benim fikrim @Turko ustamın tezinden sonra değişti açıkçası. eğer bilimsel bir araştırma sonucu senin bölgende böyle çok sayıda su toplama kanalı var ise bence dumana bile gerek yok. Ama yine de ben sonucu görmek istiyorum dersen zaten gereken bütün yöntemler yazılmış geriye bir tek hangisini uygulayacağın kalmış. Selametle
Rast gele
ustam oncelıkle kusur ısledıysem ozur dılerım ayrıca ben kımseyı bırbırınden ayrı tutmuyorum herkesın dusuncesı yorumu bıılgısı benım ıcın onemlı herkesın dedıklerını dıkkate alıyorum burada bı aıle oldugumuzuda dusunuyorum eyw sagolasın yorumların ıcınde

timur964

konularim
1 mt lik şişle istikamete adım başı saplayarak 8 .10 mt gidersin heralde

Turko

Uzman
ya sunu ogrenmek ıstedım burada 3.yılım olacak ıns cok sey paylastım cok sey ogrendım ama oncekı yıllarda kımse kımseyle alaycı dalga gecer sekılde konusmazdı bakıyorumda gecen yıl bu yıl aramıza katılanlar alaycı sekılde msjlar atıyor ve menderes ustam seyırcı kalıyo burada cıddı bırseyler paylasmak ogrenmek ıcın burdayız bıraz cıddıyet lutfen yenı arkadaslara soyluyorum ayrıca bı kusurum varsada af ola ozur dılerım
Değerli usta galiba yazdığım son mesajıma icerlemissin . Amacım kimseyle alay etmek değil zaten öyle bir yapımda yok mesajları okuyan herkez bilir her konuya ciddiyetle yaklaşırım. Lakin sen kafanda birşeyler planlayıp çizmişsin karar vermişsin. Konu açınca aynı düşünceler gelsin onay versinler kazı kürek işlerine başlayım diyorsun. Alt tarafı uçurum dememiş olsan yazılarını beğenir çıkardım konundan. Zaten mevzu çözülmüş derdim. Ama senin malahin bariz kanal ya pis şu yada temiz su fotoğraftaki fona dikkatli bak Konya ovası gibi uçurum dediğin yerin alt tarafı. Kaynak suyu duzlukte mevcut olsa dahi yeterli olmaz . Silifke Anamur Gazipaşa aydınlık Mersin yazdığım yerler ayağını toprağa surtunce abartısız tarihi eser çıkan yerler oralarda gördüm her yukseltiden suyu çekmek toparlamak ve kullanmak için yaptıkları aynı kanallwrdan var diyorum sen yazdıklarımı araştırmadan dağ diyor taş diyor arkadaş Kaç medeniyet yaşamış diyorsun darılmak yok mübarek arqstiracaksin kale varsa gideri olur kanalı olur. Rast gelsin inşallah.