Helallik

anatolian

Yeni Üye
Benim sizde bir hakkım yok ama yine de helal olsun. Yolunuz açık olsun Allah (c.c.) kabul etsin.

Turko

Uzman
Helalligini kabul ediyorum , hakkım helaldir sana , Rabbim alacağın abdestleri , kilacagin namazları , edeceğin duaları kabul etsin inşallah. Darısı durumu olmayıp niyet eden buyuklerimize inşallah. Vakti gelince bizlerede nasip eder inşallah.

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Helal olsun inşallah ALLAH kabul etsin

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Helal olsun mübarek allah ziyaretini makbul etsin inşallah

kabakburgiba

Operatör
Sevgili ustam varsa hakkiiz helal olsun. Yolunuz acik olsun. Dualarinizda akliniza gelirsek dua bekleriz insALLAH c.c
Selametle saglicakla kal
Değerli ustam inşallah.dua bekleyen ve selam gönderen arkadaşlar lütfen yazın.orda tek tek isim isim söyleye söyleye selamınızı ileteceğim.unutmayayım diye yazıyorum.tşk.

sevdalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustadım ALLAHcc haccını kabul eylesin gerçek hacılardan olmanı nasib eylesin bizden de selam götür RAB bimin bize de haccı nasib etmesi için dua buyur inş hakkımız yok biliriz ama varsada helal ederiz helallikte bekleriz

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@kabakburgiba Ustam varsa hakkım sonuna kadar helal olsun. Rabbim yar ve yardımcınız olsun Sağ gidip Salim gelmenizi nasip etsin inşallah. Orada yapacağınız bütün ibadetleri kabul ve makbul eylesin. Hem bizlere hemde istayen herkese nasip eylesin inşallah.

saftilki

Moderatör
Moderatör
güle güle git gel inşallah, varsa hakkım helaldir, allah kabul eylesin

jeolog

Co Admin
Co Admin
Hakkım helaldir, senin helalliğini kabul ettim. Allah niyetinle birlikte tüm yapmış olduğun ve yapacağın ibadetleri ve hayırları kabul eylesin. Allah'a emanet ol.

Esteban74

Editör
Helal olsun , Helal olsun , Helal olsun.
Selam ve duamız ile hayırlı yolculuklar

Pscyhe

Engellendi
Benden yana hakkim helal dir kardesim..Rabbim yapacagin bu yolculuk sonunda ibadetlerini kabul eylesin insallah..Allah a emenatsin hayirli yolculuklar kardesim

Ustam hakkımız varsa helal olsun.iyi niyetın içiin teşekkür ederiz.mübarek yerdeki dualarına bizleri de eklersen memnun oluruz.Allah niyetini kabul etsin.hayırlı yolculuklar.