Herkeze İyi Forumlar

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Herkeze iyi forumlar.​

Son düzenleme:

S:W:A:T

Editör
Koray Kor mayhem mucit dadas_25 BulursamKader25 Mirkut ÜstaD Kafkaslı jeolog

Öncelikle herkese Merhaba ,

Arkadaşa kendisini tanıtma konusunda bir ricada bulundum ve sağolsun beni kırmadı . Kendisini de bukadar yakından tanıma fırsatı bulduğum içinde şeref duydum . Konularını ve yazılanları takip ettiğim de verdiği emeği bizzat gördüm fakat karşılığın da verilen emeğe karşılık bir saygı göremedim . Sanırım herkesin gözünde bir ön yargı oluştu sebepsizce veya yılların verdiği bilgi birikime karşı . Tekrar hoşgeldin aramıza Sevgili VAKKO ..

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ön yargıları kırmak dileğiyle hoşgeldin o zaman saygı vede sevgi çerçivesinde olmak dileğiyle

mayhem

Co Admin
Co Admin
Gerekli bölüme taşındım konuyu . Gerekli saygı derken forum kuralları belli vakko çözdü ben görüyorum bi saygı sorunu yokdur paylaşımları ve konulardaki yardım çabasınıda arkadaşlarda dahil olmak üzere görüyoruz saolsun Teşekkür ederiz . Bazı şeyler ispatla değil zamanla çözülür ki birşey ispat etmek zorunda değilsiniz.Yönetimle alakalı bir sorunu yoktur ihtiyaç duyduğunda karşılık bulur doğrumu vakko bir düşünce varsa biz kendisi ile paylaşırız . Zaten ilk banı benden aldı yukarda biton adres vermiş :200:

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Doğrudur mayhem forumda kimseyle sorunum yok olamazda zaten.Bilgi paylaşım platformunda bilgi paylaşmaya insanlara dogrulari göstermeye yazmaya devam insallah. ip probleminden dolayı senden 2 günlük giriş yasağı aldim.

Son düzenleme:

Herkan

Member
Yaziyi usanmadann sıkılmadan okudum ilk once merak ettigim bir sey var forum kurallarina gire son soz konuyu acana aittir diye bu dogru mu acaba ??eger oyleyse konuyu acanin bilgisi dahilinde konu niye kapaniyor.ikincisi arkadas kendini tanitmis eyvallah bilgisi cok guzel saygi duyulacak bir bilgi birikimine sahip ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Eyvallah Kardasim,
Benim formlarda tek bir olcutum var:
EDEB-ADAB.

Edebi muhafaza eden herkes benim kardasimdir. Elimden ne gelirse yardumci olurum. Bu mesele edebi terkedene kadar devam eder.

Bu cercevede vakko da dahil olmak uzere tum kardaslarimi seviyirim. Bu sitede edeb oldugu icin kalmaya devam ediyorum. Hakikaten guzel bir diyalogumuz var. Bunu bozdurmayacagiz da insallah.

Kardasimizda geldigi gunden beri edebi-adabi hic bozmamistir. Adabi bozmayan herkes basimin tacidir.

Allah cc muhabbetimizi daim eylesin.
Bu site, bu ise yeni baslayanlara cok sey katmaktadir. Hep beraber ogrenmeye devam ediyoruz.

S:W:A:T

Editör
Herkan Konu sapmasın diye düzenledim iletini bilgin olsun . Onun yeri burası değil bizde fikir ayrılıklarına düşebiliyoruz dün olduğu gibi . Bana görede gelen bazı yanlışlar oluyor fakat önemli olan kırılmadan yola devam etmek . Sende aramıza Hoşgeldin Sevgiler :)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yaziyi usanmadann sıkılmadan okudum ilk once merak ettigim bir sey var forum kurallarina gire son soz konuyu acana aittir diye bu dogru mu acaba ??eger oyleyse konuyu acanin bilgisi dahilinde konu niye kapaniyor.ikincisi arkadas kendini tanitmis eyvallah bilgisi cok guzel saygi duyulacak bir bilgi birikimine sahip ...
Kardasim biraz farkli degerlendirmisin yazilani.
Soylenen sudur:
1- Konu acilir.
2-Herkes yorum yapabilir.
3-Yapilan yorumlarin bir kismi eksik veya yanlis olabilir.Herkes bilgi ve tecrubesine gore yaziyor. Her dogru bildigimiz dogru olmayabilir.
4-Yapilan yorumlari kabul etmek veya etmemek, tamamen konu sahibine aittir.
Yani son soz veya varilan hukum konu sahibine aittir. İstedigini alir, istemedigini kabul etmez. Karar kendisine aittir.

Kardasimiz demek istedigi budur.
Dogrusu da budur.

Herkes yorumunu yazar, amma kimseyle tartismaz, senin yazdiklarin yanlis diyemez. Site kuralimiz budur. Hepimiz bu kurala uymaliyiz. Yoksa sitede duzen kalmaz.

VesSelam.

Herkan

Member
Aynen abicim bende bu fikirdeyim yasim 36 benden buyuk oldugunuzu dusundugum icin abicim diyorum kabul edin lutfen colugumuzdan cocugumuzdan arta kalan vakitte cocukluk askimiz olan bu define merakimizi gelistirmek birseyler ogrenmek varsa fikrimiz onlari paylasmak icin zevkle takip ediyorum formu ama egosu tavan yapmis biri cikip seni cocuk gibi azarlamaya kalktigi zaman buda hic hos olmuyor herkez yasini basini almis olgun insanlar burda evet bilgisi azdir yada bilmiyordur kendini yada anlatmaya calistigi seyi yanlis anlatmis olabilir yazida kusur aranmamasi lazimdir benim fikrim bu goruste