Hilal ve yıldız kayalık tepe

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 187603
kardeşim benim ... mesafe uzak olduğu ve kameranın zum özelli yetersiz kaldığı için fotola yaklaştırunca bozuyor ... fakat sanki bu kısma yaklaşa bilirsin gibi geliyorbana ....sarı ile işaretlediğim yerleri yoklarsın ... diğerlerinide yakın çekim görmek isterim ... rast gelsin ..

mayhem

Co Admin
Co Admin
Murç sayısı mezar sayısını vermiş olabilir yamaç bir alanda suyu gören yerde bu büyük olan sunak dediğin yerler açılmış kasalar olabilir Arkası önü yazmışsınız fakat detaylı resimleme yaparsanız arkadaşlarda fikirlerini yazarlar .

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu yıldız ay daha önce sitede yayınlandı diye hatırlıyorum biraz siteyi incele bulabilirsin.?

Pirana

Bilgili Üye
Denizci17 tuzladanmisin usta

Turko

Uzman
Ay yıldız , kilise der dünyada nereye giderseniz gidin bu işaretin anlamı kilisedir ve muhakkak nehir olur , nehrin çatal yaptığı bölgede istavrozlu kayayı bul , işaretin altı mağaranın girişi . Murç delikleri olan oyuk ; altında mağara demek hilalin sağında kalmış , solunda kalmış olsaydı istavroz un üstünde mağara demektir. Yani murç deliklerinin olduğu oyuk anlamı mağara demek , karmaşık yazdım galiba özet geçeyim dedim . Birde emanet olması lazım hilalin arkasında düz kesim yüzey var çok derin değildir bir cihaz tutun bakalım ötecek mi . Rast gelsin.

denizci17

Member
Turko
Ustam ay yıldızın arkası incelendi.Bir yerde emare verdi 50cm de yerli kaya çıktı.Kapatıldı.
Dere çatalı yok etrafta.Tek uygun yer karşı kaplumbağanın olduğu kayalıklar.
Yalnız şüpheye düştüğüm nokta pizza şeklindeki kaya.O kaya yerinden oynar mı bilemiyorum.Ağaç çıktığına göre altı toprak diye düşünüyorum.Çubuk yarığa mı yöneldi yoksa altına mı kestiremedim.Siz ne dersiniz.

ragıp

Uzman
@denizci17
ustam, ay yıldızın üstünde bir işlemden bahsetmişsiniz.
o işlemin resmi yok mu?
varsa yüklerseniz iyi olur

selametle