Hilal ve yıldız kayalık tepe

Turko

Uzman

denizci17

Member
tatar26 ragıp
Mod olmak vardı çay bisküvi :)

ragıp ustam papaz giderken eşyalarını almış mıdır? Ziyaretine gitmek vacip midir?
Turko
Bakire meryem aşkına sen kilise işini biliyorsun ustam.Sağolasın :)

Pirana

Bilgili Üye
İsaretlerle ilgili bilgi edindinizmi.bu ay yildiz daha oncede yayinlanmisti sizinmiydi.silivrimi demistiiniz burayi

Turko

Uzman
tatar26 ragıp
Mod olmak vardı çay bisküvi :)

ragıp ustam papaz giderken eşyalarını almış mıdır? Ziyaretine gitmek vacip midir?
Turko
Bakire meryem aşkına sen kilise işini biliyorsun ustam.Sağolasın :)
Aynı işaret bendede vardı , 9.5 mt catlaksiz kaya blogunun altına gizlenmisti mezar , önce karot ile mekana girdim sonra tek atış hakkım vardı cevizliyi salladım içine , okadar büyük cata pat olduki kanasli abiler 8 km aşağıda arabayı çevirdi bu işler kısmet işi ama şunu net biliyorum cata pat tan önce tüneli görmüş olsaydım 4 kavanoz balım vardı cata pat ile çökünce farkettim kaçarken kısmet değilmiş demek kaldı ay yildinizin konumunu göremiyorum tünel 60 mt civarı bir mesafede başlar 8 mt civarı kot düşene kadar iner derine. Klise ile işaret arasında kalacak Hatta klişe aşağıda işaret yukarıda kalacak.

ragıp

Uzman
Aynı işaret bendede vardı , 9.5 mt catlaksiz kaya blogunun altına gizlenmisti mezar , önce karot ile mekana girdim sonra tek atış hakkım vardı cevizliyi salladım içine , okadar büyük cata pat olduki kanasli abiler 8 km aşağıda arabayı çevirdi bu işler kısmet işi ama şunu net biliyorum cata pat tan önce tüneli görmüş olsaydım 4 kavanoz balım vardı cata pat ile çökünce farkettim kaçarken kısmet değilmiş demek kaldı ay yildinizin konumunu göremiyorum tünel 60 mt civarı bir mesafede başlar 8 mt civarı kot düşene kadar iner derine. Klise ile işaret arasında kalacak Hatta klişe aşağıda işaret yukarıda kalacak.
Ustam, bu değerli tecrubenizi bizim ile paylaştığınız için teşekkürler

Turko

Uzman
kim mod olsun derlerse senin adını verecem söz
Abi rica ederim , tabi orada olmak canlı canlı görmek daha verimli oluyor bu şekilde ancak olabilme ihtimali olan konular hakkında bilgiye dayalı fikir beyan edebiliyoruz. Ne kadar benzer ne kadar aynı olur konumlar araziyi %100 görmeden kesin diyemiyoruz. İnşallah konu devam eder resimler gelirse aynı bulguları görmek kısmet olursa Allah ın izniyle faydamız dokunur. ama ben emanet kısmında kesinim işaretin etrafında emanet olmalı.