hoca işleri

Gazzali

Yeni Üye
evet şarlatan cinlerin esiri olmuş kendine hoca ilim sahibi diyen çok kişi var piyasada,ama ehli sünnet ilmi yüksek hocalarımızda mevcut..büyü,sihir vs.. haktır ve bunun şifasıda havas ilminden geçer ancak ve tabiki önce Allah'ın izni ile sonrada hocanın ilmi ile bunlardan korunulabilir..Başımıza büyü,sihir gibi bir müsibet geldiğinde itibar etmeyip yerimizde oturmaya devam edersek hayatımız zindan olur..sonuçta efendimize bile büyü yapılıp hasta yapabilen bir bela bizlere neler yapar biz kimiz ki, Rabbim kötü insanların şerrinden korusun bizleri,fırsat göstermesin bu şerefsizlere..Bu işlerle uğraşanların vah haline..Rabbim cennetine sokmıyacağına yemin ediyor..

Alacaatlı

Member
Bilgilendirici yorumunuz için teşekkür ederim böylelikle diger arkadaşlar da konu ile benim gibi bilgi sahibi olmuş olurlar üstad BulursamKader25

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
evet şarlatan cinlerin esiri olmuş kendine hoca ilim sahibi diyen çok kişi var piyasada,ama ehli sünnet ilmi yüksek hocalarımızda mevcut..büyü,sihir vs.. haktır ve bunun şifasıda havas ilminden geçer ancak ve tabiki önce Allah'ın izni ile sonrada hocanın ilmi ile bunlardan korunulabilir..Başımıza büyü,sihir gibi bir müsibet geldiğinde itibar etmeyip yerimizde oturmaya devam edersek hayatımız zindan olur..sonuçta efendimize bile büyü yapılıp hasta yapabilen bir bela bizlere neler yapar biz kimiz ki, Rabbim kötü insanların şerrinden korusun bizleri,fırsat göstermesin bu şerefsizlere..Bu işlerle uğraşanların vah haline..Rabbim cennetine sokmıyacağına yemin ediyor..
Evet Efendimize sav. büyü yapılmıştır. O gün büyü ilmine sahip olanlar bugün yok.
Olsaydı, istedikleri devlet başkanını sırt üstü düşürürler, devletleri perişan ederlerdi.
Ve bu gün buna en müsait adam Fetö. Vallahi affetmezdi.

Hasbelkader sıkıntıya düşen olursa; (.........)

Ben bildiklerimi yazmistim. Bazi arkadaslarla alt yapida anlasamayinca, yanlis anlasilma riski dogdu. Bu nedenle sildim.

Sorun yasayan olursa, bildikleruni yapsin. Bilmiyorsa Bilenlere sorsun.

Bahsettigum sarlatan hocalarin cinni isleri ile bu bahse konu mesele tamamen farkliydi....

Dikkat edun arazide carpilmayin en az 6 ay surer. Hicbir tip fakultesi sizi iylestiremez. Sakin ola bu sarlatan cincilere de gitmeyiniz. Onlar daha da hasta eder, iyilesme 2 seneye kadar uzar.

Merhum Mumcu nun guzel bir sozu vardir:
Ulkemizde insanlar bilgu sahibi olmadan fikir sahibi olurlar. Bu sorun az-cok hepimizde var malesef.

Son düzenleme:

odin

Editör
Evet Efendimize sav. büyü yapılmıştır. O gün büyü ilmine sahip olanlar bugün yok.
Olsaydı, istedikleri devlet başkanını sırt üstü düşürürler, devletleri perişan ederlerdi.

Hasbelkader sıkıntıya düşen olursa; ......

Ustam üstteki yazılarına okuyup katılmakla birlikte bu alıntı yaptığım yazına pek katılmadım. Yanlışım varsa affola ama biraz insanları tarikat ve cemaatlere yönlendirme gibi olmuş. Bilirsinizki arabistanda bile bırakın tarikat ve cemaati yatır, ziyaret tarzı yerler bile yoktur ve yasaktır. Bu tür cemaat/tarikat üyeleri arabistanda faaliyet gösterdiği vakit kelleri gider.

Saygı vede sevgi ile

Moderatör tarafında düzenlendi:

azzem

Bilgili Üye
odin Arabistanda vehhabi zihniyeti yüzünden tarikat ve cemaatlere karşılar benim tavsiyem tarikat deyince aklınıza islam dışı birşey gelmesin

odin

Editör
azzem Allah ile kul arasına kimse giremez. Fetoyu daha bir kaç sene evveline övmeyen siyasetçi yoktu. Ülkeye verdiği zarar ortada. Geçmişte bun ların cezasını çok çektik halende çekiyoruz.

Mahşer günü kimsenin kimseye faydası olmayacaktır. En doğru en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır. Allahın bizlere bahşettiği nefesi bu tür yerlerde harcama taraftarı degilim.

Allahın yolundan çıkıp böyle oluşumlarda beyninizi yıkatmayın/yıkattırmayın.

Gazzali

Yeni Üye

Hasbelkader sıkıntıya düşen olursa; ......

Nasıl yok taa babilden beridir hep varlar ve kıyamete kadarda var olacaklar..Bu zaten ahir zaman kıyamet alametlerinden biridir büyü,sihir okadar yaygınlaşacakki kimse aramak için bile çaba sarfetmiyecek..
zaten istihbarat örgütlerinin cinleri kullandıkları biliniyor..Ayrıca fetö şerefsizinden bahsetmişsin (bundan 5 yıl önce o herife şerefsiz deyip söverken millet nerdeyse bana zındık diyecekken şimdi her platformda ona sövmek çok hoşuma gidiyor) zaten fetö şerefsizide karşı tarafta birbirlerine büyü yapıyor buda bilinen birşey ama bunun korunma yollarıda mevcut havas kıtaplarını karıştırın bi nelerden korunma yolları var rabbim herşeyin savunmasını vermiş..zaten bu işlerle uğraşan korunmasınıda bilir ama ahrette sonları ne olur bu işlerle uğraşanların rabbim bilir..
Kendinle çelişiyorsun ustam üstteki mesajında aldırış etmeyin işlemez demişsin şimdide kabul etmişsin..
işin özü bu işlere bulaşanların yapanların yaptıranların Rabbim El-Kahhar isminle cezalandırsın.. odin ustada haklıdır..tarikat vs.. bunların yeri yok hee cemeat vardır oda camii cemeatidir..sahabeler Peygamber efendinmizin önünde ezilip bükülmezken millet tarikat şeyhlerin önünde ezilip büzülüyorlar Allah ıslah etsin birde bu insanların sofrasında kuş sütü eksiktir altlarındaki arabalar şaşalı yaşam hayat cabası oysaki efendimiz hasır üstünde namaz kılmıştır ona herşeyi önüne serdiler her imkanı varken tavazudan ayrılmazken birde şeyh-hoca müsvettelerine bakıyorumda neyse....
vesselam

Moderatör tarafında düzenlendi:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustam üstteki yazılarına okuyup katılmakla birlikte bu alıntı yaptığım yazına pek katılmadım. Yanlışım varsa affola ama biraz insanları tarikat ve cemaatlere yönlendirme gibi olmuş. Bilirsinizki arabistanda bile bırakın tarikat ve cemaati yatır, ziyaret tarzı yerler bile yoktur ve yasaktır. Bu tür cemaat/tarikat üyeleri arabistanda faaliyet gösterdiği vakit kelleri gider.

Saygı vede sevgi ile
Oyle anlasildigindan dolayi yazdiklarimi sildim ustam.
Zaten su ana kadar fazla okunmamiş olmamasi iyi olmus.

Kimseyi bir yere kanalize etme gibi ne niyetim var ne de art niyetim var.Kendi cocuguma namaz kildirmaya gucu yetmeyen ben insanlari tarikata yonlendirme gucunu asla kendimde gormem.
Siz yonlendirsem tarikatci olur musunuz?
Olmazsiniz. Ben de olmam. Ve bilirim ki muhataplarim en az benim kadar akillidir.

Kiymetli Ustam,
Trasi kuafor yapar.
Pide yemek icin elektrikciye gidilmez.
Sara nobeti gecireni kimse baytara goturmez.

Cin carpmalarini duydunuz, biliyorsunuz.
Musallat olma durumunu da biliyorsunuz.
Bu durumda olan, bundan nasil kurtulacak?

Tip fakultesine gitseniz proflar. Musallat olan cinden hastayi kurtarabilir mi?
Boyle birsey olabilseydi, şarlatan cinci hocalar acluktan ölür, piyasadan cekilirlerdi.
Tıp ilminde bunun egitimi malesef yok.
Nasil cozeceksiniz bu sorunu, nasil kurtulacaksiniz?
Mahallenizin camisindeki imam mi cozecek bu işi?
İlahiyatlarda da ve imam hatip okullarunda da bunun egitimi yok.
Ben arama kimseyi koymam, Rabbimle bu isi direkt cozerim dense kim inanir bu soze?

Ya bekleyip 6 ay sabredeceksuniz.
Yada bu sorunu cozecek birisini bulacaksiniz.
İste ben nerede bulacagunizi soyledim. Genelleme yaptim. Adres de gostermedim.
Aciklamalarim begenilmemis olabilir.
İsteyen istedigi yere her zaman gidebilir.

Basiniza gelmedigi icin bilmemeniz gayet normal.
Allah cc kimseye bu sorunu yasanmasina musade etmesin. Amin.
Denize dusen yilana da yalana da sariliyor.
Zor islerdir bunlar.

Arabistanla alakalida sunu soylemeliyum:
Onlar İslam dairesi icinde Ehli Sunnetin disindadir.

Resmi mezhepleri Vehhabidir. Onlar bize ornek olamazlar. Mekke ve Medine malesef bugun isgal altundadir. Onlarin muslumanligi İngilizlerin ogrettikleri muslumanliktir. Allahu Tealaya mekan isnat ederler, Allah cc Arsin uzerinde tum kainati yonetir derler.
Daha cok seyler derler de hepsini burada anlatmaya gerek yoktur. Mevzumuz zaten vehhabilik degildir.

Hurmetlerimi sunarim.

Son düzenleme:

eski

Editör
Definecilikte iş hocaya, makinacıya , çubukçuya kalmışsa ...
Ortalık bu boabatlarla dolu.
Yerinize, emeğinize, paranıza, vaktinize, umutlarınıza ziyan vermeyin.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bizim dinimizle alakası olmayan gereksiz sahtekarlık işleri.Papazin oda mezarinda en fazla papaz büyüsü olur ,zehir ve tuzak bununda yapıyı inşa eden ustalar belirler .Tümülüsün içinde bayan müze müdürü bu kaçak kazıda son anda farkedilmesi ve yerde bulduğu kâğıtta burda anlatılan olaya yakın bakıyor ve güzel bir açıklaması var linki buluyum aticam .Bilinçaltı yerleşmesi çalışma yaparken dal kimildasa aha geldiler olayı bir catirti duysan yine tribe bağlayınca ürpermek gibi aslında birşey yok .Çeşitli araştırmalar neticesinde bir nevi doğaüstü olaya denk gelen birçok macera vardır ama gerçekliği halen tartışma konusudur.Toprak altına saklanan her ne olursa olsun 40 gün sonra onlar tarafandan sahiplenilir gerçeğini yinede aklımızın bir köşesinde bulunması ve dualarla açılmayacak kapı yoktur bunları yapabiliyorsan sende on numara bir hocasın.En azından kafan rahat olur.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
[video=youtube_share;feyqvqv_JKk]https://youtu.be/feyqvqv_JKk[/video]
Bahsettiğim video bu izleyebilirsiniz.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kazama ustam cinler hiçbir zaman durduk yere birşeyi sahiplenmezler. Çünkü onlar zamandan (Geçmişten) ve mekandan münezzehdir. Yani istediği an geçmişe gider istediğini götürür istediğini getirirler. Onlar pislikten beslenir ve hamam gibi pis ortamlarda yaşarlar. Onları biri büyü yaparak bağlamazsa onların altınla pek işi olmaz. Eğer onlarında şeytana tapanlarına denk gelirsen dinin karşılığında altını teklif ederler. Kabuledersen vay geldi senin haline. Çünkü şeytan seni dinden çıkararak bu dünyadaki görevini yerine getirmiş ve seni eline almış olacaktır. Onun için altın değil senin cehennemde ona yoldaş olman önemlidir.

Başımdan geçen bir olayda kiracı olduğumdan şuan taşındığım evde benim eşimin ve benim başıma gelmeyen kalmadı. Hem rüyada rahatsız edildik hemde normal zamanlada. Bir hocaya danıştık ve bize dediki evini temiz tut ve eve her girdiğinde selam verip selamını al 40 güne rahatsız edilmezsin dedi ve 40 gün geçmeden kurtulduk. Sebebi ise bizden önceki evde oturanlar evi pislik içinde tutuyormuş ve cinlerde evi mesken tutmuşlar. Evi temiz tutup birde her selam verip aldığımızda da eve melekleri davet ettiğimizden cinlerde Melek olan yerde durmadığı için kurtulduk.

Diğer yandan Peygamber Efendimiz(S.A.V.) buyurmuşlardır ki; “Ashâbım yıldızlar gibidir. Hangisine tutunursanız hidayete erersiniz.”. Yani insanı tek başına bırakırsan şeytan verdiği vesvese ile istediği yöne çeker. Ama ilim irfan sahibi bir zat önünde yol gösterirse o zaman dosdoğru yolu bulması kaçınılmazdır. Bizler Allahu Teala ile aramıza kul koymuyoruz. Onları örnek alıp gittikleri yoldan Rabbimize ulaşmaya çalışıyoruz. Doğru sözde Hz. EBÛ BEKR-İ,Adalette Hz. ÖMERi, Savaşta Hz ALi'yi, Hayada Hz.Osmanı, örnek almazsak halimiz nice olmuştu. Düşünün ki Yavuz Sultan Selim Sina çölünü geçerken önünden ona yolu gösteren Peygamber Efendimiz(S.A.V.) bizzat kendisi idi. Bu yüzden Tarikatlar doğmuştur ve görevi sadece gerçek manada sadece ilim yaymak olanlardan kimseye zarar gelmeyeceği gibi seni sadece doğru yola iletecektir.