İfritlerin Malı kaydırması!(çay koyun sohbet var)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Merhaba arkadaşlar malum yoğunluktan sıkça yazamadım.
Öncelikle sitede epey tartıştık istişare ettik..
ifritler malı mı kaydırır yoksa cihazlarla oynar mı diye.
velhasıl 2’ye bölündük.

Bir Kısım kaydırır dedik bir kısım cihazla oynanır ürün yerinde kalır dedik.

şimdi geçelim geçen hafta başımdan geçen hikayeye..

sevdiğim bir köyden köylü bir abi diyeceğim yaşta bir tanıdığım aradı

“-hocam, bir arkadaş geldi elinde şakül çubuk oda var mahsen var mal var yemin ediyor biz güvenemedik hele gel bir bak doğru mu değil mi ?” Diye..

Çok temiz güzel bir insan olduğu için iş çıkışı uğradım tespiti yaptım bahsedilen odayı buldum kilisenin kuzeyine doğru kaçış tünelinden bağlanan bir mahsen..
tespiti yapan şakülcü tam isabet etmiş tebrik ettim tabi kaçırdığı bazı mineralli alanları da ifşa ettim. Bu mineraldir durun diye.

neyse bir alanda şakülcü yakında tespit yapmış yine baktım, 2-20’de bir küp aldım. Tabiri caiz ise hayvan gibi çekiyor.
mineral testi yaptım bekledim bir daha yaptım. Sonuç aynı olumlu mineral değil. 2 metre Güney’inde bir mezar var onun ne işi var orda onu da bilmiyorum.
sonra dikkatimi çekti 2’20’de aldığım küpün 2 metre Doğusunda bir taş var arkası kazılmış kapatılmış çökme var.

bu ne ? Dedim. hocam bizim amca oğlu istanbulda bir falcı arkadaşına bizim köy Ermeni köyü bir bakta yer söyle çıkarayım diye.
Ee dedim. Devamına falcı’da senin köyde saman bıraktığın yerin orda beyaz taş var, onun arkasında da kırmızı karıncalar var orda bir küp var arkada git kaz al.
10 yıl oluyormuş. Kazıyorlar bir şey yok kapatıyorlar.
1 metre daha geriye gelseler alacaklarmış dedim. Gülüştük falan ama aklım falcı da. Nasıl bir iletişim bu diye sorguluyorum tabi cin alemi ile ilişkide olduğu aşikar diyorum kendimce.
neyse, o gece girdiler 3.5’e kadar aradılar, hocam bir şey yok dediler.
nasıl olur dedim? Toprağın yapısı nasıl?
İlk 2 metre sert doğal, ondan sonrası yumuşak dediler.
haydaa dedim yarın tekrar tespite geleceğim deyip kapadım. Ertesi gün gittiğimde ürün kazılan yerin 1 metre taşa doğru Doğusunda sinyal veriyor.
Ben de onlarda şaşkınız.
kendi kendime şunu diyorum. Ulan 40 cm sapma yaşadım ama geniş açtığım İçin çok farkedilmiyor ama 1.20 sapma nedir yahu bir de kuzeye sapma olur bu Doğuya sapmış.
o gece de girdiler hocam yine üst katman doğal 2’den sonra yumuşacık toprak diyorlar. velhasıl yine bir şey yok.
bekleyin deyip,
büyüğüm, hocam olan muhteremimi aradım sıkıntı var dedim geldi.
daha yolda iken dün de 1.20 sapma var dedi mal orda değil dedi.
noktaya gittik bu kez ilk aldığım noktanın 1.20 kuzeyinde sinyal veriyor.
iyice çıldırma seviyesi anlayacağınız.
tabi ben tespit ettikten sonra şakülcü de gelip ben ne diyorsam aynını diyor.

şu an mal hala ilk tespitimin 1.20 kuzeyinde bekliyor ve yine 2 metreden sonrası yumuşacık toprak.

tabi hocam büyüğüm çevirmeyi yapıp malın kimin olduğu, isimleri, bekçilerin kaç tane olduğunu hepsini çıkardı ve uğraşmayın vermezler dedi.

şimdi soru?

mal kaydı mı?
Yoksa cihazlar ile oynandı mı?
eğer mal kaymadı ise 3.50’ye kadar neden rastlanmadı ve 2ye kadar doğal olan toprağın2’den sonra yumuşacık olarak çıkmasının anlamı nedir?

Hadi bakalım çayları dolduruyorum..

legal35

Member
ifritin ne işi olur altınla yahu. mineralle alakalı bir durum olmuştur .

Keskingöz

Süper Moderatör

sepetkaya

Editör
Ustam epey oldu cin bırakmıyor konulu formumda bu konuyu işledikleri, bunu tekrar gündeme getirmeniz tecrübelerimizi tazelemesi açısından çok iyi oldu... Benim düşüncem... Mal kaydı mal uçtu bunlar hikaye...gozcudur bekçidir eyvallah ama bunların arkadaşları niye bir halt bulamıyı...sonuçta senin elindeki makina insan yapımı Allah yapısı değil.. ben cihaza vede toprak yada kaya yapısına yoruyorum...selametle....

mayhem

Co Admin
Co Admin
Güneydeki mezarı araştırdınmı 2 metre çok yakın bir mesefe yanlışmı anladım Keskingöz .

Keskingöz

Süper Moderatör
Ustam epey oldu cin bırakmıyor konulu formumda bu konuyu işledikleri, bunu tekrar gündeme getirmeniz tecrübelerimizi tazelemesi açısından çok iyi oldu... Benim düşüncem... Mal kaydı mal uçtu bunlar hikaye...gozcudur bekçidir eyvallah ama bunların arkadaşları niye bir halt bulamıyı...sonuçta senin elindeki makina insan yapımı Allah yapısı değil.. ben cihaza vede toprak yada kaya yapısına yoruyorum...selametle....
bunların arkadaşlarından kasıt ne anlamadım?

Keskingöz

Süper Moderatör
Güneydeki mezarı araştırdınmı 2 metre çok yakın bir mesefe yanlışmı anladım Keskingöz .
usta. 3 metre de olabilir çok kestiremiyorum şu an. Orayı da kontrol ettim sanki vakti ile katledilip gizlice gömülmüş gibi. Mezarlık epey uzak ve cesedin duruşu bir ritüel ile yapılmış gibi değil.

szihoprenic

Bilgili Üye
2 metre güneyde ki mezarda calisma yapsalardi keske ustam en azindab tespitin dogrulugu cikardi ortaya

Cann

Editör
Merhaba arkadaşlar malum yoğunluktan sıkça yazamadım.
Öncelikle sitede epey tartıştık istişare ettik..
ifritler malı mı kaydırır yoksa cihazlarla oynar mı diye.
velhasıl 2’ye bölündük.

Bir Kısım kaydırır dedik bir kısım cihazla oynanır ürün yerinde kalır dedik.

şimdi geçelim geçen hafta başımdan geçen hikayeye..

sevdiğim bir köyden köylü bir abi diyeceğim yaşta bir tanıdığım aradı

“-hocam, bir arkadaş geldi elinde şakül çubuk oda var mahsen var mal var yemin ediyor biz güvenemedik hele gel bir bak doğru mu değil mi ?” Diye..

Çok temiz güzel bir insan olduğu için iş çıkışı uğradım tespiti yaptım bahsedilen odayı buldum kilisenin kuzeyine doğru kaçış tünelinden bağlanan bir mahsen..
tespiti yapan şakülcü tam isabet etmiş tebrik ettim tabi kaçırdığı bazı mineralli alanları da ifşa ettim. Bu mineraldir durun diye.

neyse bir alanda şakülcü yakında tespit yapmış yine baktım, 2-20’de bir küp aldım. Tabiri caiz ise hayvan gibi çekiyor.
mineral testi yaptım bekledim bir daha yaptım. Sonuç aynı olumlu mineral değil. 2 metre Güney’inde bir mezar var onun ne işi var orda onu da bilmiyorum.
sonra dikkatimi çekti 2’20’de aldığım küpün 2 metre Doğusunda bir taş var arkası kazılmış kapatılmış çökme var.

bu ne ? Dedim. hocam bizim amca oğlu istanbulda bir falcı arkadaşına bizim köy Ermeni köyü bir bakta yer söyle çıkarayım diye.
Ee dedim. Devamına falcı’da senin köyde saman bıraktığın yerin orda beyaz taş var, onun arkasında da kırmızı karıncalar var orda bir küp var arkada git kaz al.
10 yıl oluyormuş. Kazıyorlar bir şey yok kapatıyorlar.
1 metre daha geriye gelseler alacaklarmış dedim. Gülüştük falan ama aklım falcı da. Nasıl bir iletişim bu diye sorguluyorum tabi cin alemi ile ilişkide olduğu aşikar diyorum kendimce.
neyse, o gece girdiler 3.5’e kadar aradılar, hocam bir şey yok dediler.
nasıl olur dedim? Toprağın yapısı nasıl?
İlk 2 metre sert doğal, ondan sonrası yumuşak dediler.
haydaa dedim yarın tekrar tespite geleceğim deyip kapadım. Ertesi gün gittiğimde ürün kazılan yerin 1 metre taşa doğru Doğusunda sinyal veriyor.
Ben de onlarda şaşkınız.
kendi kendime şunu diyorum. Ulan 40 cm sapma yaşadım ama geniş açtığım İçin çok farkedilmiyor ama 1.20 sapma nedir yahu bir de kuzeye sapma olur bu Doğuya sapmış.
o gece de girdiler hocam yine üst katman doğal 2’den sonra yumuşacık toprak diyorlar. velhasıl yine bir şey yok.
bekleyin deyip,
büyüğüm, hocam olan muhteremimi aradım sıkıntı var dedim geldi.
daha yolda iken dün de 1.20 sapma var dedi mal orda değil dedi.
noktaya gittik bu kez ilk aldığım noktanın 1.20 kuzeyinde sinyal veriyor.
iyice çıldırma seviyesi anlayacağınız.
tabi ben tespit ettikten sonra şakülcü de gelip ben ne diyorsam aynını diyor.

şu an mal hala ilk tespitimin 1.20 kuzeyinde bekliyor ve yine 2 metreden sonrası yumuşacık toprak.

tabi hocam büyüğüm çevirmeyi yapıp malın kimin olduğu, isimleri, bekçilerin kaç tane olduğunu hepsini çıkardı ve uğraşmayın vermezler dedi.

şimdi soru?

mal kaydı mı?
Yoksa cihazlar ile oynandı mı?
eğer mal kaymadı ise 3.50’ye kadar neden rastlanmadı ve 2ye kadar doğal olan toprağın2’den sonra yumuşacık olarak çıkmasının anlamı nedir?

Hadi bakalım çayları dolduruyorum..
Bu kilise ayakta mı.? keskingöz

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bir fatiha okuyup az etrafında dolaş . Bak vardır yoktur ALLAH bilir fakat bu hoca kardeşler kendilerine ne söyleniyorsa doğru olarak aktarıyor söyliyene bakmalı söyliyende adamı oynatıyor öyle böyle değil ilgili olduk peşine koşmasakta çokca rasladığımız mevzu farklı konularda oldu konu dağılmasın mesele fazla derin ve sonuçları oluyor bilgi için şifa için gidilen bu tür hocaların yanındakiler arazide şu var bu var der genelde almak imkansız nasip ederse ALLAH olur yoksa altını taş diye bir kenera atarsın göremezsin görür alırsın gördüğün gerçektir aldığım sandığın parayı oysa hiç alamamıştırsın hala ordadır bu durumda'da zaten etkilenmiş olursun sonra sağlığın daha kıymetli olduğunu anlayıp peşine fazla düşmezsin bilinçsiz işlem yaparsın uyarırlar hee dersin iş orda kalır işi bilipde üstüne gidersen ozaman sakat . konuna gelelim işlem esnasında sıkıntı oluyormu alamazsınız derken neden . :322:

Keskingöz

Süper Moderatör
Bu kilise ayakta mı.? keskingöz
ayakta hediyeleri duruyor ama kilise sahibi bu hediyeleri ona ifşa etmeme layık biri değil.
sen az çok tecrübe edinmişsin papaz seti de duruyor ; )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...