İkinci el öneri istiyorum.

mustafa33

Member
Garrett 2500 senin işini görür. Amma temizini bulman şart. Yoksa başına bela olur.
İstersen biraz bekle birikim yap 4.000-4500-tl aralığında sıfırını al. Acemi için çok iyidir.

Menderes ustamın tavsiyesi de çok güzel. İlk önce biraz tek-tek ile uğraş. 1-2 yer tespit ettiğinde sana 3-5 ay içinde iyi bir makina aldırır.
Hemde tecrübe kazanmış olursun.

Başka makina kullanmadığımdan tavsiyede de bulunmak istemiyorum.
Formları ve definecilik sitelerindeki dedektör bölümlerini okuyup bir fikir edinebilirsin.
guzel makına ama zor gıbı kullanımı

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
guzel makına ama zor gıbı kullanımı
Yok ustam, kullanımı çok kolaydır. Gideceğin yere göre ayarları evde yap.
Aç ve kullan çok kolaydır. İlk kullanan için çok çok iyidir.

Benim tereddütüm; bu makina kolay kolay 2nci ele düşmez.
Sıfır alacak olsa gözün kapalı al derdim amma 2nci elde bunu demek çok zor.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bir tane buldum 2000 TL ye anlaştım Eagle eye dahil. Gelecek kontrolünü yapacağım ve para transfer olacak. Sağlamlık kontrolunü nasıl yapabilirim. Birde faturası yokmuş seri numarasından faturayı çıkarttırabilirmiyim ? ve nereden alındığını bulabilirmiyim acaba ?

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar jeosonar 3d 3 başlıklımı iyi yoksa Garrett gtı 2500 3 başlıklımı iyi ?

Gerçi Garrett gtı 2500 3 başlıklıyı aldım ama bir tanıdıkta da jeosonar var o yüzden sormak istedim ?

HeartLessNet

Yeni Üye
Denediğinde bilgi verirsen sevinirim, bende almayı düşünüyorum.

bermina

Aktif Üye
Jeosonari al onunla gardas ol :) garett400i al rahatina bak.

Gamaci61

Yeni Üye
Garrett 2500 en ıyısı suanda kullandıgım bir makine cok memnunum
yani bu fıyatlarda en ıyısı
:D

barudi

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar siz değerli arkadaşlardan bilgi almak istiyorum.Düz bir tarlada dedektör ile arama yapmak istiyoruz fakat bu konuda hiçbir bilgimiz yok netür bir cihazla nasıl arama yaparız bilmiyoruz.Acaba satın mı alsak yoksa kiralama mı yapsak karar veremedik.

bermina

Aktif Üye
üstad buu garett 400i ne kadar derinden ayrım yapabiliyor birde tek tek değide toplu halde buluna şeyleri gösterirmi?
30 cm de tek para gorur diyorlar bana henuz denk gelmedi ama. Toplu paralarda da 1.5 metreye kadar indigini soyluyorlar. Pintpoint ile noktalama yaptigi zaman sinyali daha derine iniyor. Suphelendigin yere bu sekilde bakmakta fayda var. Benim cubukla yok dedigim yere jeosonar 3d sistemli cihazla bakildi..2 yerde varmis guya. Actilar baktilar baktilar kaldilar :) oyle anlatiyorlarki cihazi satarken cocuk nasil inanmis ama. Cocuk cöktü resmen.

barudi

Yeni Üye
30 cm de tek para gorur diyorlar bana henuz denk gelmedi ama. Toplu paralarda da 1.5 metreye kadar indigini soyluyorlar. Pintpoint ile noktalama yaptigi zaman sinyali daha derine iniyor. Suphelendigin yere bu sekilde bakmakta fayda var. Benim cubukla yok dedigim yere jeosonar 3d sistemli cihazla bakildi..2 yerde varmis guya. Actilar baktilar baktilar kaldilar :) oyle anlatiyorlarki cihazi satarken cocuk nasil inanmis ama. Cocuk cöktü resmen.
bugün gittim yakından gördüm cihazı 1350 k.kartı 1300tl peşin fiyat verdi.yalnız çok şüphelerim var o yüzden alma değilde kiralama taraftarıyım uygun olursa gt2500 kiralıcam.ama satıcı bu cihazın çok sattığını söyledi hafta başı 6 adet gelmiş 1 adet kalmış.yeni bir ürün olduğu için 2.ele fazla düşmediğini söyledi.

bermina

Aktif Üye
Demire degerli otmuyor, tuglaya otmuyor. Daha ne istiyon