İkinci el öneri istiyorum.

human

Yeni Üye
Kaan ustanın dediğinden şaşma.

mguleryuz

Aktif Üye
Peki arkadaşlar bana gelen Garrett gtı 2500 faturası kayıpmış. Cihaz 1 yıllık ama nerden alındığını hatırlamıyor. Bunun bana ne gibi sıkıntısı olabilir ? Faturayı bulmak istesem nasıl bulabilirim ?
faturasızın sıkıntısı yoktur tek sıkıntı aracınla biryere giderken tarfik polisi veya polis aracında arama yapar vede cihazını görünce faturasız olduğunu bilirse cihazına el koyar

murad

Member
Vlf hangi cihazı önerirsin usta.

kaan5557

Engellendi
Jeosonar dedektorun pulse olmadığını yazmistim dün. .neden o mesaj silindi...jeosonarin vlf olduğu mu gizleniyor...pulse olmadığı kime acı verdi...neden doğrular gizleniyor...bu site bu kadar mi SATILDI.....
ÖZÜNE DÖN DEFINESOHBETI...

MendereS

Bilgili Üye
definesohbeti özünde zaten yazdığın mesaj duruyor iyi bak :) birde jeosoradarın pi yada vlf neyi fark ettirir bunu kim neden gizlesin satıcı satarken gizlememişte yazıcımı gizleyecek.

benim bilgilendirme yapasım geldi :) şimdi 32 bin tl ye satılan minelab 7000 ler ile jeoradar aynı cihazdır biri 32 bin diğeri 4 bin tl dir. bu fiyat farkı nereden oluşur biliyormusunuz minelab 7000 ayrı bir yönetim sistemi ile cihazın çok fazla kafa karıştırıcı ötmeleri engelleyip sadece değerliden gelen sinyali güçlendirerek kullanıcıya sunmasıdır.

daha anlaşılır nasıl anlatırım, cihaz aynı cihaz tek fark gelen sinyalleri yöneten ayrı bir parça eklenmiş. bu parçanın işi değersizleri silip değerlileri daha duyarlı hale getirme işine yarar bu parça cihazın fiyatını bir anda 28 bin tl daha arttırır.

kullanıcı benim kafam çalışır bu sinyalleri kendi testlerimle aşar 28 bin fazla vermem diyebilir. evet cihaz bilgisi bu şekilde verilir. as kes doğra şeklinde cihaz bilgisi verilmez :) ben bu site kuruldu kurulalı cihaz lar üzerindeki hassasiyetim ortadadır. bu sitede hiç bir firma yada ürünü kötülenemez cihazın yapabildikleri yada yapamadıkları uygun bir dille anlatılır karar kullanıcıya bırakılır. bu site hep böyleydi böylede devam edecek :)

Güllübahçe

Aktif Üye
Ben wihites kullanırım bizim köyde 27 tane vlf dedektör var biz her cihazı gördük jeosonar 7 ay bizde durdu parasına göre aslan gibi cihaz esas millete yardım edecekseniz kimse 18 bin verip lorenz almasın en az 10 bin zarar edersin çünkü cihazın hakkı 8 bin biz jeosonar ile lorenzi kapıştırdık yeminlerim olsun en iyi cihaz vlf cihazdır elinde soğan çabası çorba hep kaynar ver gamatayı gitsin

kaan5557

Engellendi
Menderes usta..dün yazdığım mesaj silinmiş. .bugün yazdığım burda doğru ...:)
Bir detayı atlamayalim..60x100 başlık ile bir dedektorun satılması tamamen gozboyamak kandirmacaya alet olmak demektir..vlf d edektorlere büyük başlık kullanılmaz..bu ışte profesyonel olan herkez bu garabete güler. ..golden king dpr ile aynı cihazdir...kullandığımız cihazdir...bu işlerin acemisi olduğumuz zamanlarda edindiğimiz cihazdir...biz kırk kişiyiz kırkımız da birbirimizi tanırız. ..aklı evveller sen cihazi kullanamamissindir diyecektir...duyar gibiyim...kendimizi anlatacak değiliz...
Hiç bir cihazi kotulememek sitenin prensibi ise iyi cihazlara haksızlık edilmiş olmaz mi..Neyse adalet...doğruları so ylemezsek yalan ve yanlışlar gerçek olmaz mi..nerde adalet...şu bilinmelidir ki..bazı firmaların her cihazi değil ama bazı cihazları hakikaten KOTUDUR..
Bu iyi firmadir ama bu firmanın şu cihazi kotudur diyebilmeliyiz..