İkinci el öneri istiyorum.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@MendereS ve Arkadaşlar Garrett GTI 2500 ikinci el aldım adam 2 defa kullandım dedi fakat geldiğin kartal gözü aparatında vida yerinin emayasi kırıktı, Pil yuvasındaki siyah pil yuvası kırıktı. Birde başlıkların ikiside küçük göründü bana ve faturası kayıp olmuş yoktur. Evde test etmeye çalıştım ve normal demirde dile altın varmış gibi sinyal verdiğini gördüm. Cihazı toplamda 2000 TL almıştım yarın geri göndermeyi düşünüyorum. Adam orjinal amerikan malı olduğunu 1 yıl önce aldığını söyledi. Sizce geri verip başka ciazmı alayım yoksa dursumu ? Acil yardımcı olursanız memnun olurum.
Bu arada cihaz deri çantanın içende. Beni düşündürün en büyük problem faturasının olmaması. Bu sıkıntı oluştururmu acaba ?
Aklımdaki diğer ciazlar ise

Golden King çift başlıklı 2200 TL (İkinci el)
Jeosonar 3D 3 başlıklı 2200 TL (İkinci el)
Fors Gold 2000 TL (Sıfır)
400i (Sıfır)
cf77 (Sıfır)
Velox One Pro paket (Sıfır)

Bu akşama kadar karar verip yarın kargolatacağım. Acil yardım edin lütfen.

Birde cihazın nerden alındığını ve faturasına ulaşma imkanım varmı ? Adam kardeşiyle almış internetten ve kendisi bilmiyor. Kardeşiylede konuşmadığı için öğrenemiyor.

Ekli dosyayı görüntüle 111754Ekli dosyayı görüntüle 111755Ekli dosyayı görüntüle 111756Ekli dosyayı görüntüle 111757

Son düzenleme:

kaan5557

Engellendi
Of...Of...ben yazınca kötü oluyorum..Hic garrett 2500 övdügümü gördunuzmu okudunuzmu...ve hala.. yıl 2016 olmuş..garett 2500...neymişşş kartal gözüymüş...

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kaan5557 sen hangi cihazı kullanıyorsun ve neyi önerirsin max 2000 tl için ?

kaan5557

Engellendi
Dadaş bu fiyatta vlf alınır..derinliği iyi derecede olan vlf tercihin olur..öyle tahmin ediyorum...xp gmaxx2 al..

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kaan5557 kardeşim derinliği ve kullanımı nasıl ? Ben erzurumdayım ve rakım 2500 olarak düşün bu rakımda ve dağlık alanda çalışacak cihaz lazım.

kaan5557

Engellendi
Neden eskisi gibi bu siteye ve sitelere takilmadigimi yazayimmi
...ne yazarsanız yazın..hicbirsey değişmiyor..
Defalarca yazdık...nasıl okunuyor nerelerle okunuyor bilmiyorum ki...
60 cm den para çıkartan dedektor videolari hiç görmediniz mi..bu videolarin ve dedektoru bagirtmanin bin bir yolunu defalarca kere yazmadikmi..ve hala videolara bakarak cihaz almak begenmekde nedir..

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim bilmeyen insanlar nereden öğrenerek alacak erzurumda dedektörcü olmadığı içinde test edip alamıyorum malesef. Üstüne alınma ama yaptığım araştırmalarda ürünleri tavsiye edenler gelende satıcı çıkıyor. Tabi forumda alım satım yapılmadığı ve kullanıcıların yorumları dikkate alındığı için problem değil. Bende önce öneri alıyorum sonrada araştırmasını yapıyorum. Aldığım öneri sayısınca da kullanıcıların yorumlrına bakmaya çalışıyorum. Benim inceleme ve araştırma yöntemim de bu ne yapabilirim.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sıkıntı oluşturmaması için ya Sıfır olarak VLF cihazlardan menderes ustamın önerdiği fors core, cf77, velox yada temiz ikinci el xp gmaxx II Garrett GTI 2500 yada biraz daha bütçe ekleyip PULSE olarak ikinci el golden king dpr yada Jeosonar 3D almak istiyorum. Çok kararsız kaldım. Lütfen yardım edin.

kaan5557

Engellendi
Sıkıntı oluşturmaması için ya Sıfır olarak VLF cihazlardan menderes ustamın önerdiği fors core, cf77, velox yada temiz ikinci el xp gmaxx II Garrett GTI 2500 yada biraz daha bütçe ekleyip PULSE olarak ikinci el golden king dpr yada Jeosonar 3D almak istiyorum. Çok kararsız kaldım. Lütfen yardım edin.
Golden king ve jeosonar pulse değil vlf cihazlardir...bu cihazlar hakkında çok yazdık dikkat..

mguleryuz

Aktif Üye
o golden kingle jeosonara hiç bulaşma derim sana tavsiyem gerisini yazmıcam sonra cihazı kötülemiş derler

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Peki arkadaşlar bana gelen Garrett gtı 2500 faturası kayıpmış. Cihaz 1 yıllık ama nerden alındığını hatırlamıyor. Bunun bana ne gibi sıkıntısı olabilir ? Faturayı bulmak istesem nasıl bulabilirim ?