İnanması güç sol el işareti ve alınmış yeri

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Son nokta ve alınan yerin işaretleri .hepsi bir arada Ekli dosyayı görüntüle 179389resimlerin bir çoğu ters çıkmıştır. Orjinali telefonu sağ tarafa döndürdüğümüzde ortaya çıkıyor.

Son düzenleme:

Şirvan

Operatör
Ekli dosyayı görüntüle 179390 bu oksitlenmis kayaya cihaz tuttunmu o taşi ordan dikkatli bir şekilde çıkar. Ağacın köklerindeki kayalarda enterasan boşluk ve değerli tesbiti yapabilirsin. 1mt lik delik zamanla kapanmış olabilir yılan kamera ile ne olduğunu anlarsın boşluk testide yap orada ruh deliğide olabilir

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Değerli ve kıymetli kardeşim şirvan tespitin için teşekkür ederim. Kayanın kendisi ve çevresine cihaz tuttum lakin bir sinyal alamadım.bende senin dediğin yer ve işaretli kayanın altından şüpheleniyorum. Belki derindir cihazın kapasitesi yetmemiştir oradaki taşlar bilinçli bir şekilde konulmuş fakat bir tanesinin alınması üsteki kayanın üstümüze düşmesi muhakkak tuzak olabilir. Anlayamadığım burada birşey varsa diğer alınmış yere neden saklanılmıs. Devamı varmıdır kendisimi müjdesimidir. Kardeşim ruh deliği dediğin yerin uzunluğu 1 mt devamı yok alınmış yer cep şeklinde gerçekten alınmış. sadece müjdemi kendisimi onu anlayamadım.saygılar sevgiler