işaretler var elimde ve değerli ustalarımın yorumlarını bekliyorum

rehmeti

Member
ii geceler..
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki çok iyi bir site,çok hoşuma gitti,paylaşımları,ustalarımızın samimi yorumları...
konumuza gelirsek ustalarım bir ka. işaret var elimde ve buların hepsi bir kaç metrekarelik alanda aynı yerdeler çok kişiye sorup soruşturdum fakat boş çıktı. bu siteyi öğrendikten sonra bide burdan değerli ustalarımın yorumlarını öğrenmek istedim..

ragıp

Uzman
@rehmeti
hoş geldin
iyi formlar

ustam, bir kaç minik sorum olacak
bu haç işaretli taşın 100m gibi aşağısında, düzde kuyu var mı? kuyu kapanmış ta olabilir
kuyu var ise, yaklaşık kuyunun da 150 - 200metre aşağısında dere olmalı
doğrumu dur

selametle

Şirvan

Operatör
Öncelikle hoşgeldiniz İsaretin orda durup cevreyide fotolasaydınız. Odamı var yoksa kilise alanımi bunu anlamak lazım oda gibi duruyor uzakta degildir 10mt kare alan içindedir haç işaretli kayayi biraz eşeleseydiniz başka işaretlerde olabilir. Cubukla yeri tesbit edebilirsiniz

ragıp

Uzman
@rehmeti
ustam saat 02,15 ten bu saate 02,45 oldu tamı tamına
30 dk sizden cevap bekliyorum
evet veya hayır diyeceksin
ona göre devam edicez e hadi geli
:20:

rrespect

Member
İşaretli taşın büyüklüğü nedir? toprağın ne kadar altına gidiyor ? sağ tarafta alta doğru başka işaret var sanki biraz eşeleyip tekrar resim çeker misiniz ? etrafındaki toprak ellenmiş tırmıklanmış gibi ot bile yok üzerinde ve toprak zemin gevşek duruyor. Birde o haçlı kayanın 5-10 metre arkasından tepeyi çeker misin?

Barakuda

Aktif Üye
ragıp usta rehmeti usta 5. resimdeki kayadan sıvanmış yerden malzemeyi çıkarmış herhalde geri dönmedi kahkaha

rehmeti

Member
hoşbuduk teşekkürler.. forumda yeni olduğum için yorumları farkedemedim hemen kusura bakmayın:3:
,haçın taşının altını kazmadık lakin etrafta bizden önce etrafta bir çok kazı yeri var ve o işaretler küçük bir tepede.. işaretlerin ertrafında kayda dğer bir şey yoktu olan şeyleri çektim.. 10 mt kare alanı hemen hemen dediğim küçük tepe var..

rehmeti

Member
ragıp ustam sizde kusura bakmayın gece yazmışsınız görememişim malum daha alışamadım foruma tam :) dediğiniz gibi haçın arka tarafın da yani yaklaşık 300m civarında uzaklıkta dere geçiyor doğru fakat kuyu benzeri bir emare yok hiç denk gelmedim dediğiniz gibi kapatılmış ta olabilir fakat görünürde yok.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
boşluk bak.

rehmeti

Member
boşluğu makina olmadan nasıl anlayabilirim ?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Çevrede Kilise olmalı.
Soruşturunuz.

rehmeti

Member
O civarda kilise Yok tepelik alanlar var sadece.. yaşadığım bölgedir olsaydı duyardım yüksek ihtimal