iyilik yapan iyilik bulur (Hadisi Şerif)

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
canım kardeşim mezarın girişi seni görüyor sende onu sade kafanı kullan bi 80 santim fazla değil murç sal hilti sal boşluğa dştümü anlarsın ne olduğunu bariz ben burdayım demiş zaten ilerisi sağı solu yuk

Harikar

Member
mucit teşekkürler usta hilti ile yapacam boşluk aramayı kapak genelde kaç santim olur ve hangi tarafları delmem gerekir bilgi verirseniz memnun olurum ustalar saygılar

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Mhmt82 çubuk yok valla ama burayla sadece biz uğraştık yani başkası uğraşmamış fakat dediğim gibi fazla bilgim olmadığı için şimdilik durdurdum ama orda birşeyler olduğundan kesin Emin’im çünkü orda daha çok işaretler bulunuyor
Ozaman bir gün sadece isaret aramak icin gidersin arkadasim..ama bosluk icinde bir cözüm aramani tavsiye ederim..ayrica yasam alani olan yerlerde en kotu ihtimal tek tek yapilir

Harikar

Member
Ozaman bir gün sadece isaret aramak icin gidersin arkadasim..ama bosluk icinde bir cözüm aramani tavsiye ederim..ayrica yasam alani olan yerlerde en kotu ihtimal tek tek yapilir
anladım usta burda fazla işaretler var ben yarın tekrar oraya gidecem Allah’ın izniyle

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
mihrapların içini 80 santim delinmesi şart boşluşa çıktımı görülür her şey ve detaylı resimde şart üst ve karşı mihrapların üstüne çık orda ne var yapı veya kilise yoksa karşıya bak

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sanırım alet edavatınız yok ve çubuk kullanamıyorsunuz, biraz bilek gücü çalışalım diyorsunuz. Bu şekilde sizi çok terletir usandırır. ilk bakmanız gereken yer mihrapların altı, zemini ana kayaya bitişik biraz inip bakın.