iyilik yapan iyilik bulur (Hadisi Şerif)

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

boşluk bak

Harikar

Member
Burda sizce birşeyler olma ihtimali varmı ?

ölmezada

Aktif Üye
Harikar , birde şuönündeki ağacı aşark net fotoğraf alma ihtimalin varsa o şekilde fotoğrafla.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Harikar kolay gelsin arkadasim.seninkinyardim istemek degilde pazarlik gibi olmus.alacagin guzel yorumlarada engel olursun.iki ayni foto yerine sagli sollu karsi kismini genis acili rsimlersen eminimki sobuca ulasacagiz arkadasim..allahim sansini bol.eylesin.

Harikar

Member
Eyvalla sağol Mehmet arkadaşım kusura bakma yani pazarlık gibi bir durum yok yanlış ifade etmiş olabilirim çünkü bu siteye yeni üye oldum resimler var bende size yollayayım bakın inşallah rabbim nasip eder bize

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şahsi görüşüm burada maddi açıdan memnun edici birşeyler olma ihtimali pek yoktur.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Harikar yerle ugrasilmis bosluk bakilmis buyuk ihtimal sonuc alinmamis gibi duruyor...cubuklarka aran varsa ilk bosluk bakmani tavsiye ederim arkadasim..kayada belirgin isaret varmi diye kontrol edersen iyi olur..

Harikar

Member
Mhmt82 çubuk yok valla ama burayla sadece biz uğraştık yani başkası uğraşmamış fakat dediğim gibi fazla bilgim olmadığı için şimdilik durdurdum ama orda birşeyler olduğundan kesin Emin’im çünkü orda daha çok işaretler bulunuyor