Kabartma kaplumbağanın içinden çıkan yumurtalar..

İşaretçi2

Yeni Üye
yumurtaları 60 cm arkasındanmı aldın.yoksa sırtındanmı.arkasındaarkadan bakınca sol tarafında bir taş daha varmı.varsa o taştaki işaret neydi.nal çakılı mı idi.topraktan ve arkasından aldı isen,yumurtalar 1 m civarındamı.çıktı.
Üye kardeşlerimiz onlarca soru sormuş sen hiç birine cevap vermeden ana mal nerde duruyor diye soruyorsun.
Önce fotoğrafla ve kardeşlerimizin sorularını cevapla. Bilgi paylaştıkça güzeldir.
Abi ben kaç gundur siteye girmedim baya soru var hepsine cevap veremem mantıklı olanı seçtim ve sordum devamı nerede ?

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Çıkan taşlara cihazla (Dedektör) metal testi yaptınızmı.Yaptıysanız herhangi bir değerli veya değersiz sinyal verdimi.

kabakburgiba

Operatör
Abi ben kaç gundur siteye girmedim baya soru var hepsine cevap veremem mantıklı olanı seçtim ve sordum devamı nerede ?
Eski zamanlarda yaşayan ,padişah mı desem,vezir mi desem,yani devleti yönetmekle yükümlü kişi kolluk kuvvetlerine emir vermiş.sokağa çıkın istediğiniz kişiyi çağırın,sorun subhaneke yi biliyon mu bilmiyonmu diye.bilmiyorsa verin dayağı.vurun gırbacı.kolluk kuvvetleri bu emirle sokağa çıkarlar.3 5 kişiye sorarlar hepsi okur.bi baksalar karşıdan baba oğul gelir.dur bakalım.suhaneke yi biliyonmu.cevap olumsuz hayır bilmiyorum der.o zaman yat bize emir verildi,bilmeyene dayak atacağız.Adam çaresiz yatar.tam dayak başlayacak,ordan çocuk seslenir.durun der.babamı dövmeyin.Ben ezbere biliyorum.hatta daha fazlasını da biliyorum der.ama biz babana sorduk o bilmiyor. çocuk onun suçu yok der.ben biliyorum.eeeeee ne olacak şimdi.siz gidin onun babasını bulun,onu dövün der çocuk.onuda bulamazsınız,o öldü çünkü. kıssadan hisse.aklıma geldi öylesine yazdım.kimse alınmasın.

kabakburgiba

Operatör
iki pilot arkadaş uçma esnasında birbirlerine sormuşlar.gardaş nerdesin,angaranın üzerindeyim.az sonra pist e iniş yapacam.sen nerdesin demiş diğer pilot ta.SEN in üzerindeyim demiş.bakmış üstüne bakmış bi türlü görememiş.dalga geçme hakikaten nerdesin demiş.valla doğru söylüyom gardaş tam sen in üzerindeyim.bakar bakar arkadaşlarına baktırır üstünde göremez arkadaşını.oysa o onun üzerinde değilmiş ki, SEN in üzerindeymiş.(SEN bir nehirdir.) ya gelelim kaplumbağaya ana mal nerede.Tam senin ayaklarının altında gardaşım.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Eski zamanlarda yaşayan ,padişah mı desem,vezir mi desem,yani devleti yönetmekle yükümlü kişi kolluk kuvvetlerine emir vermiş.sokağa çıkın istediğiniz kişiyi çağırın,sorun subhaneke yi biliyon mu bilmiyonmu diye.bilmiyorsa verin dayağı.vurun gırbacı.kolluk kuvvetleri bu emirle sokağa çıkarlar.3 5 kişiye sorarlar hepsi okur.bi baksalar karşıdan baba oğul gelir.dur bakalım.suhaneke yi biliyonmu.cevap olumsuz hayır bilmiyorum der.o zaman yat bize emir verildi,bilmeyene dayak atacağız.Adam çaresiz yatar.tam dayak başlayacak,ordan çocuk seslenir.durun der.babamı dövmeyin.Ben ezbere biliyorum.hatta daha fazlasını da biliyorum der.ama biz babana sorduk o bilmiyor. çocuk onun suçu yok der.ben biliyorum.eeeeee ne olacak şimdi.siz gidin onun babasını bulun,onu dövün der çocuk.onuda bulamazsınız,o öldü çünkü. kıssadan hisse.aklıma geldi öylesine yazdım.kimse alınmasın.
hoşgelsin değerli ustam.hacılığın kabul olsun.rabbim dualarını kabul etsin...yazmışın yine anlayana.....

jeolog

Co Admin
Co Admin
7 adet yuvarlak islenmis, 1 adet islenmemis kemigi andiran bu malzemeyi buldugunuzdaki dizilimlerini hatirliyorsaniz ayni sekilde dizilimini yapip fotosuni paylasirmisiniz.

kabakburgiba

Operatör
Mhmt82 hoş bulduk kardeşim.Allah sizlerede nasip etsin.gidemeyen herkeze.nasılsın iyimisin.gönül dostları özleniyor.kardeşim buralara yolun düşerse mutlaka haberim olsun.bi hoş sohbet güzel olur.sevgilerimle.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Mhmt82 hoş bulduk kardeşim.Allah sizlerede nasip etsin.gidemeyen herkeze.nasılsın iyimisin.gönül dostları özleniyor.kardeşim buralara yolun düşerse mutlaka haberim olsun.bi hoş sohbet güzel olur.sevgilerimle.
amin abi isteyipte gidemeyen herkeze nasip olur inşallah..çok şükür iyiyim abi..rabbim izin verirse gelicem inşallah abii..allaha emanet olasın

Son düzenleme: