Kalp isareti resimleri yorumlaya bilirmisiniz

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Ben bir iz veya işaret göremedim.resimlerin bu haliyle bence doğal oluşumlar dır

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu açıdan dikkate alınacak birşey göremedim.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Dvrc arkafaşım bet işaret yok ama .bölge eşkiyalar için biçilmiş kaftan..araştırmlarını dikkatli yaparsan bişeyler yakalanabilir

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu oyma ve birşeylere benzettiğimiz yerlerde;
3-5 karış üstünden resim olmazsa çok zor.
Çünkü simetriyi net görmek lazım. Lapyalar simitri gibi gözüksede asla değildir.
Murç izleri, suyla temas halinde, yıllar geçtikçe gözükmez oluyor, sanki zımparalanıyor ve cilalanıyor.

Dvrc

Yeni Üye
@BulursamKader Mhmt82 eywallah ustalar daha iyi cekimler ve arastirmalar yapmaya calisicam kayda deger birsey varsa temizleyip cekip sizlere sunucam degerlendirmeniz icin saygılar abilerim kardeşlerim

Feda

Bilgili Üye
görüntü dağılıyor ama kapama olduğu sanılıp hilti salınmışa benziyor.yakın fotoları çoğaltmalısın.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Isaretleein cogu suyun olsturdugu katmanlar ayak isareti olarak dusunduklerinizde lapya...zaten sizen once kontrol edip delmisler oralari..simdi sizjn yapacaginiz şey bu alanda emin olmak ve tespit yapmak...bunun icinde karsi tarafa gecip net isaretler arayip kayanin uzerinden degerli ve bosluk tespiti yapmak..bu eklenen resimlerden yola cikarsak eger her sey dogal

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kolay gelsin.