Kapi işareti murç izi merdivenli kaya ve sumu çukuru yardimci olabilirseniz sevinirim

Pscyhe

Engellendi
Yerin guzel kardesim sıkıntı yok.ama net olarak bir isaret goremedim bu yukledigin resimlerden..soracagim tek şey burayi boylemi buldunuz yoksa islem yapiyormusunuz..boyle bulup fotografladiysaniz eger gecmis olsun diyecem burasi bayagi bi yoklanio elden gecmis.bunu toprak yapisina bakarak soyluyorum eger biz calisiyoruz diyorsanda seni buraya ne getirdi neye gore islem yapiyorsun ve neler kullandin burayi tespit etmek icin bu bilgileride aktarirsan sevinirim..

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ben doğal diye diye adim doğala çikacak gayet doğaldir ama bana kizmayin gerçekten doğal görüyorum.

Saygilar ve sevgiler.
net katılıyorum çoğu murç izi taş kesim için kullanılmış şimdi biz doğal diyoruzda kendimiz için heral bişey istemiyoruz kimsenin kendini boşa yormasını istemeyeceğimiz kadar tecrübelenmesinide isteriz eğer çalışacaksanız iyi bi cihazcı bulun yinede bizim yorumumuzu dikkate alın ha çoğu işaret vardır net parayı gösteren adama deriz bu mezar çalışmaz bazen de böyle doğal işaretler için emek harcamayı tercih ediyolar işaret net olacak işçilik gözükecek açtığınız konudaaki yorumlarda genellikle doğal geçiyosa bu doğal olduğundandır saygı vede sevgilerimle

hayaletneo

Member
Yerin guzel kardesim sıkıntı yok.ama net olarak bir isaret goremedim bu yukledigin resimlerden..soracagim tek şey burayi boylemi buldunuz yoksa islem yapiyormusunuz..boyle bulup fotografladiysaniz eger gecmis olsun diyecem burasi bayagi bi yoklanio elden gecmis.bunu toprak yapisina bakarak soyluyorum eger biz calisiyoruz diyorsanda seni buraya ne getirdi neye gore islem yapiyorsun ve neler kullandin burayi tespit etmek icin bu bilgileride aktarirsan sevinirim..
Ustam yerde ki çalışmaları bizim çalışmalarımız uzun bi süredir araştırma ve çalışma yapıyorum cihaz dışında her malzeme mevcut. İşaretlerden çıkardığım anlama göre çalışma yapıyorum. Paylaştığım işaretin anlamı tehlike olduğunu öğrendim tuzak yani zaten kayaya bakıldığında açıkça belli oluyor girişin orası olma ihtimali yüksek şuan çalışmamı burda yapıyorım

hayaletneo

Member
net katılıyorum çoğu murç izi taş kesim için kullanılmış şimdi biz doğal diyoruzda kendimiz için heral bişey istemiyoruz kimsenin kendini boşa yormasını istemeyeceğimiz kadar tecrübelenmesinide isteriz eğer çalışacaksanız iyi bi cihazcı bulun yinede bizim yorumumuzu dikkate alın ha çoğu işaret vardır net parayı gösteren adama deriz bu mezar çalışmaz bazen de böyle doğal işaretler için emek harcamayı tercih ediyolar işaret net olacak işçilik gözükecek açtığınız konudaaki yorumlarda genellikle doğal geçiyosa bu doğal olduğundandır saygı vede sevgilerimle
Peki ustam büyük kayada olan kabartma kapı işareti ve yan tarafında üçken oyma arka kısmında ise 27 adet murç işareti onu geçtim çokça kaya kesilmiş ama kesilen kayaların parçaları hiçbir yerde yok ya oda için kullanıldı yada başka birşey onu bilemem herkesin kendi görüşü

hayaletneo

Member
Ağaçlık çok fazla olduğundan fotoğraf çekimi zor tekrar gittiğimde daha net foto çekmeye çalışıcam

hayaletneo

Member
Açılmış gibi duruyor ama emin değilim

Son düzenleme:

Farketmez

Yeni Üye