kara hasan körüsü

Acemikurt10

Member
Ustalarım ben aranızda çömezim benim acizane bilgim kara hasan köprüsü 2,5 gözlü köprüde karaca başı içinde içinde tekkesi katar kemiği ne onu bilmiyorum kuru dere çift süren adam üç kuyular mağara içinde civcivli tavuk vesaire vesaire diye gidiyor emin olmamakla beraber bayramiç taraflarında ,da 'kara hasan köprüsünün olduğunu söylüyorlar sadece duyum doğruluğunu bilmiyorum?

mayhem

Co Admin
Co Admin
herkezin memleketinde var demekki bende kendi memleketimdekini gösterdim:200: yeddum eee nasip kısmet hem nasıl definecisin kesip atıyorsun hemen yok bulunamaz yok harita değişik bizde bildiğimiz kadar yazıyoruz bukadar insan bilmiyor sen biliyorsun e aramayalım bırakalım bu işleri bu eşkiya falan hikaye ozaman bulan nasıl buluyor herkez anlar ben anlamam bulan buluyor hele bizim otarafta insanın şefkini kırma gidip çalışma yapıcaktım tüm hevesim gitti...

narkozz

Yeni Üye
abicim benimelimde sağlam 10 tane noktaya kadar yer var ama sağlam bir cihaz yok elimdeki yerler için insanlar birbirlerini yiyorlar yardım et bana acale cihaz lazım bu ne son iş olur nede ilk

Restass

Yeni Üye
bu yer benım yasaıgım yer burda mal nerde ki

Restass

Yeni Üye
bu yer benım yasaıgım yer burda mal nerde ki

maksim

Engellendi
Karahasan yaban ellerde artık o iş zorr

Restass

Yeni Üye
Sen yeri söyle ben alırım zor diye bırsey yok