kare ve dıkdortgen oyma

kertenkele

Editör
arkadaslar yenı konu actım dıgerı karısık tı kare ve dıkdortgene gectım bugun gıttım bıraz ıslem yaptık sonuc alamadık aksam cektım resımlerı karanlıktı etrafı cekemedım

kertenkele

Editör
simdi ustalar biz bu kayanin etrafinda islem yaptik dogu tarafi guney kuzey tarafi tek bati kaldi bakmadigimiz vurdugumuz yerden kum kaya cikiyor 20cm den bazi yerinde 50cm inmiyor asagi sert ustu kum gibi alti sertlesiyor bakmadigimiz birde kayanin kendisi kaya mezar olmaya musait sikinti yok traslama falan yok goremedim o yuzden kayaya bakmadim simdi benim goremedigim sizin gordugunuz yon veren bi isaret varmi arkadaslar bu kayanin kendindemi acaba kayanin etraf fotolari var saat 9 du aksam anca bukadar cektim uzaktan iyi cikmaz diye yakin aldim yon veren isaret olsun yeter

kertenkele

Editör
burda birde tek kare var resimlerde o ayri kayada ayni yer 20 mt yaninda 8 ve 9 foto

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
once resımlerı gunduz cekmelısın burdan bısey belli olmuyor

The Thing

C*
Süper Moderatör
Gündüzün şerri gecenin hayrından iyidir.
Gündüz keşif gece operasyon :D

Turko

Uzman
zemin altı odaların var usta sabah saatleri çubuk ile dolaş işaretlerin çevresinde boşluk denk gelir zaten peşine değerli bak dolu ise 2 mt de başlar yapı 4 mt kadar inebilirsin ortalama 2-4 mt arası . rast gelsin bol şans.

kertenkele

Editör
Ustam ben şöyle söyleyim çubuğu tuttum çeok yerde boşluk verdi 4 yerde verdi tünelde verdi başlıyok kazmaya bir karısta bazısında en fazla 30 cm indik her yer kaya yanı boşluk almadıgım yeri kaz orada kaya çıkıyor zemin sert 100 mt cıvarına kadar baktım aldığım boşluklara hepsine işlem yaptık tek işaretli kaya kaldı bu kayanın 30mt yanında açılmış kaya mezarı var üstünde kanallı küçük kare oyma var yani çevresinde tümsek çökük olsa ona bile girecektim ama yok

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu kayanın üstüne çıkıp baktıgında aşağıda kuru/sulu dere var mı..? 200-300 metreye kadar olur. Göz görüş mesafesinde...

Derenin bitiminde hafif yamaç, yamaçın üstünde veya sağında-solunda düzlük var mı ustam..?

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
iş aletide ayrıntıda hani :)