Karot Makınası

Mhmtylmz

Aktif Üye
Kardascagzim bunun icinden topragi yalniz basina nasil cikardin bu derinlikden
kovaya doldurup basma yerkerine basıp cikip bosalttim saldım kovayı sonra kendimi boyle incik incik suan 3.7 cm oldu biraktim devamı sonra

Bahhalebah

Aktif Üye
arkadasim çubukları al eline çık tarihi geçmişi olan bir bölgeye bak bakalim swni nereye götürüyor gittiğin yerde x yaptı boşluk al sonucta varsa ya küpün icinde yada barkacin icinde eline numinelini al küp veya bakir tel anlarsin birde x derinliğiyle küpün yada bakirin derinliği aynıysa doğru yerdesin arkadaşım sonra paranin duvarini, boşluğun duvarını ve kazilmis toprak duvarini alırsın yerini tespit esersin
Tavsiyen için teşekkür ederim bana söylediğin anlattığın şeyleri ben 30 yıl önce yapıyordum umarım düşündüğün gibi çıkar işlem yaptığın yer emeklerin boşa gitmez rast gele demek düşer bana bol şanslar

Mhmtylmz

Aktif Üye
Tavsiyen için teşekkür ederim bana söylediğin anlattığın şeyleri ben 30 yıl önce yapıyordum umarım düşündüğün gibi çıkar işlem yaptığın yer emeklerin boşa gitmez rast gele demek düşer bana bol şanslar
teşekkürler üstadım ben yeniyim daha ama inanın nasip meselesi ben elime aldım ilk gün bahçemde mezarlara denk geldim hatta istanbuldan aldım çubuğu köyden kapımın önünden otobüsle geçtim direk bahçeme gittim altında neler olduğunu anlayınca kendimi t uyar hissettim ben 35 yaşındayım benim doğduğum senesi almışlar bahçeyi 35 yıldır findik toplarız ama altındakileri bilmiyormuşuz ben öyle bir yerde yaşıyorum ki su ana kadar 8 çeşit mezarlığa denk geldim yönleri derinlikleri şekilleri farklı

@ibrhm

Bilgili Üye
bu tasin olduğu yere baktim lahit şeklinde boşluklu mezar var altin ve bakir tespiti yaptim gümüş yoktu yanimda işaretli olan yer resimdeki yer aşağıda sakarya nehri geçiyor nehir manzaralı dağın dik yamacın ustunde
Ustam üzerine çizdiğim yön doğrumu?
Burada karot işinizi çözmeye bilir. Birde ona para harcama, önce boşluğun etrafını çerçevele çok büyük boşluk'ta olabilir. Sonra ortasına geç değişik noktalardan derinlik al. Metal tespit yapmışsın. Sonra bu boşluk çizgisi üzerinden giriş kapısı bul.. senin işini birtek girişi bulmak çözer..
Üçleme diyorsun öyle sıradan bir yer gibi üstten,,yandan açamazsın. Sabırla tespitlerini geliştir. Lahit falan boş ver,Belki altta bir çok oda var, onun için önce dış duvarı bul ..

Mhmtylmz

Aktif Üye
Burada karot işinizi çözmeye bilir. Birde ona para harcama, önce boşluğun etrafını çerçevele çok büyük boşluk'ta olabilir. Sonra ortasına geç değişik noktalardan derinlik al. Metal tespit yapmışsın. Sonra bu boşluk çizgisi üzerinden giriş kapısı bul.. senin işini birtek girişi bulmak çözer..
Üçleme diyorsun öyle sıradan bir yer gibi üstten,,yandan açamazsın. Sabırla tespitlerini geliştir. Lahit falan boş ver,Belki altta bir çok oda var, onun için önce dış duvarı bul ..
doğun kuzey
kuzeyin batı
karotu burada kullanmayacağım onun yeri başka
bu üçgen muhabbeti ne neden heryerde üçgen var buralarda