Kaya Mezarı 2 detaylı resimler

Deli32

Aktif Üye
Dün tekrar gittim ve resimledim sadece fotograftaki dikkat cekiyor işaretlediğimiz yerler yakından bakınca birşey ifade etmiyor. Sadece kayalığın arka yüzünde bir oyma var resimlere ekliyorum teşekkürler.

denjavu

Member
Yuvarlak oymada yana dogru kanal var galiba o kanal tarafında 4 secenegın var 1. Oymanın ağız kısmını ölçün o kanal kısmında dogru oyma kaç cm ise adımlayın her cm için 1 adım 2 sseçenek oymanın derinliğini ölçün yine aynı adımm ile kanal yönüne bakın 3 seçenek oymanın önğndeki kanalın uzunlugunu ölçün yine adım ile ölçün 4 secenek kayanın toprakla birleşşm noktalarına bakın

denjavu

Member
6. Resimde üçgenmi var duvarda ise giriş oradanda olabilir

Deli32

Aktif Üye
Yuvarlak oymada yana dogru kanal var galiba o kanal tarafında 4 secenegın var 1. Oymanın ağız kısmını ölçün o kanal kısmında dogru oyma kaç cm ise adımlayın her cm için 1 adım 2 sseçenek oymanın derinliğini ölçün yine aynı adımm ile kanal yönüne bakın 3 seçenek oymanın önğndeki kanalın uzunlugunu ölçün yine adım ile ölçün 4 secenek kayanın toprakla birleşşm noktalarına bakın
Uzak resmi koydum aynı zamanda 6. Resimde üçgen yok kaya yapısı öyle her taraf üçgen gibi duruyor

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu açıdan bakınca da farklı duruyor Ekli dosyayı görüntüle 182221

Evet. Hangi cepheden resimleseniz farklı olur. Bu nedenle resimlemeyi hep 5 cepheden görmek isteriz.
Daha önce çizmiş ve 3 oda demiştim. Yine aynı şeyi söylüyorum.
Son resimle iş daha iyi çözüldü.
Tüneli bulacaksınız.
Bir çubukçu bulun yarım saatte halleder.
Tünel girişinde kapı olacak. Kapıyı resimlersen veya anlatırsan;
tüneli size anlatırım. 3 tane büyük sıkıntınız olacak.
Kolay Gelsin.

Kolay Gelsin.

Deli32

Aktif Üye
Evet. Hangi cepheden resimleseniz farklı olur. Bu nedenle resimlemeyi hep 5 cepheden görmek isteriz.
Daha önce çizmiş ve 3 oda demiştim. Yine aynı şeyi söylüyorum.
Son resimle iş daha iyi çözüldü.
Tüneli bulacaksınız.
Bir çubukçu bulun yarım saatte halleder.
Tünel girişinde kapı olacak. Kapıyı resimlersen veya anlatırsan;
tüneli size anlatırım. 3 tane büyük sıkıntınız olacak.
Kolay Gelsin.

Kolay Gelsin.
Teşekkürler 3 büyük sıkıntı derken neyi kastettiniz? Aynı zamanda bu kayalığın solunda bir foto daha var kanal gibi tuhaf görünce hak vereceksiniz. Bnm sarj bitince baska tlf dan cektim ekleyeceğim birazdan farklı resimler