Kayadaki sıralı oymalar. Lütfen yardım

ğüzel işaretlerin var burdan iş çıkar ama darılma sende iş yok resim çekerken etrafi biraz temizle direkt olarak işareti degil çevrelerinide çek geniş açılardan burayı bol bol fotola burası tek bi mezarla bitecek bi yer degil
Ne işareti peki bunlar.

kayanın altını bilemem ama kendsine mezar yapılacak kadar büyük değil. kanalın önünü kontrol ederim. ayrı bir kayada tek bir iz var o ne alakadır acaba. 5 ve 6. fotogra. ana kayadan az ileride olan kaya buda.

kayanın altını bilemem ama kendsine mezar yapılacak kadar büyük değil. kanalın önünü kontrol ederim. ayrı bir kayada tek bir iz var o ne alakadır acaba

murathan61

Yeni Üye
meraklıacemi067
kardeş hem o oymayı hemde diğerlerini bütün halde çekelibirsen daha iyi olur.hemde bir fırçayla temizlik yapıp hafif ıslat ki fotoda daha net çıksın

Yav arkadaşım işte yer müsaitse temizleyin o kayayı gerekirse yıkayın ne var yani çok mu zor ?
Dün arkadaşlar bir yere gitti tespit amaçlı, alan piknik yeri hadi buyur burdan yak,
top götürdüler yanlarında kendi aralarında maç yaptılar
sonra da yorulma ayağına kenardaki kayalık alana gidip güya dinlendiler
bu sırada da işaretleri falan incelediler çaktırmadan fotoğrafladılar.
Yani buralarda bu zorlukları yaşıyoruz biz
siz orada dağ başında bir kayayı temizleyip düzgün fotoğraflayıp konuya eklemek zorunuza gidiyor.
sonra da eskisi kadar ilgi yok diye yakınıyoruz ...
abi fotograflamak skıntı değil. ben diğer kayaların resmini öylesine koydum ilgisi alakası varmıdır diye. bana ilk fotograftaki işaretlerin ne olduğu lazım. bende ona göre hareket edicem. burada mezarmı avr diyor ne diyor. ne işaretidir ona göre hareket edicem açıkcası bu. sonra ben gereken fotograflarmaları hatta videoyu cekicem zaten.