Kayalar ne konuşuyor?

jeolog

Co Admin
Co Admin
Aşınmış, deformasyon görmüş kireçtaşlarında işe yarar ama yavaştır, yüzeyden içe indikçe kayanın sağlam kısmı ortaya çıkmaya başlar o zaman çok fazla işe yaramaz, fakat çatlak kırık aralarına döktüğünüzde bir genişleme sağlarsınız...

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Olsun. Belli bir yere kadar da yeter. Yol gösterir. İyi olur. Demenin faydası var.

Sevgiler.

Aşınmış, deformasyon görmüş kireçtaşlarında işe yarar ama yavaştır, yüzeyden içe indikçe kayanın sağlam kısmı ortaya çıkmaya başlar o zaman çok fazla işe yaramaz, fakat çatlak kırık aralarına döktüğünüzde bir genişleme sağlarsınız...

jeolog

Co Admin
Co Admin
Kolay gelsin. (Yerde görünen çukurlar için bir şey diyemiyorum.)

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Teşekkür ederim ustam. Senin güzelliğin.

Yılanı işin zorluğu zaten biliyor da hatırlansın diye paylaşayım dedim. :)

Ben orayı biraz boşaltmasaydım göremeyecektim onu. Flaş patlayınca fark ettim. Daha küçük. Büyüyecek o daha. Neyse çok bahsetmeyeyim. Sıkıntı olmasın sana. :)

Sevgiler

Herkes sizin kadar kaliteli , güzel yorumlar yapmış ... Ama şu yılanı paylaşmasaydın keşke :) Yemin ediyorum tuzlu ayran yaptım şimdi .. Farklı mevzularım var o yüZden çok korkuyorum :) Hayırlı olsun ustam yerin çok güzel . Sana yakın bir yerse burayla uğraş derim allah yüzünü güldürsün inşallah çok güzel işçilik var :)

jeolog

Co Admin
Co Admin
Evet leğen gibi olan yerler... hayal gücümü de zorladım lakin bir şey çıkmadı...

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Belki biraz ortaya çıkarılırsa anlaşılır ustam. Onu da deneriz inşallah. Paylaşımını yapar siteye gösteririz.

Sevgiler.

Evet leğen gibi olan yerler... hayal gücümü de zorladım lakin bir şey çıkmadı...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
valla arkadaşım kusura bakma yorum yaptığım resmi yükleyemedim kendi konumda deniyeceğim yüklenecekmi ... nasıl iş anlayamadım

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
şimdi güzel kardeşim benim akşam yorgundum zaten ... resimleri çok ince inceleyemedim .. gördüklerimi işaretledim .. fakat burada benim dikkatimi çeken şey diğerlerinden farklı olarak

çok aldatmaca ve yanıltmaca var gibi ... diğerlerinden çok farklı .. sanki insanı basit formülle tuzağa çeker gibi ... oltanın ucuna yem koyup balık yakalamak gibi ....

şaşırtmaca ve aldatmaca var gibi geldi bana şuan gözümden uyku akıyor ... fırsat bulursam yine bakar bulmaya çalışırım .. kolay ve rast gelsin

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sabah ezanı okundu ... irticai faliyette bulunalım .....