Kilise papaz mezarı

poseidon2023

Uzman
Aga bursa ve civarında nadir ayakta kalan kiliseler vardır diyerleri yerle bir olmuş bunları bulmak arazi yapısı ve konumu ve araziye bakıp görmek ve cubuk yada alantarama ile neyi nerde nasıl tespit etmeyi bilmet kilise süt ve alt yapısını ve cevresinde neler olmalı bunları bilmek önemli

Aga bi eksik bi fazla olsun senimi kırcam evet dogrudur 1/3/5/7/9/11/13 olarak gider yan yana nadirende olsa hilal şeklinde olur Bursa lıysan buyur gel oturup cay iceriz nasip olur araziye cıkıp ne nasıl bulunur arazide görürüz kafalar uyarsa aga
Keskingöz

poseidon2023

Uzman
Nedek aga geziyoz vakit bulunca giriyom bakıyom yazan var cevap vermek boynumuzun borcu

Gidecem kahveyi bulursam oturacam bakam ne olacak kovalıcaklarmı cay mı ikram etcekler görcez
Turko

Turko

Uzman
Nedek aga geziyoz vakit bulunca giriyom bakıyom yazan var cevap vermek boynumuzun borcu

Gidecem kahveyi bulursam oturacam bakam ne olacak kovalıcaklarmı cay mı ikram etcekler görcez
Turko
Geldiğim de beraber gideriz tanistiririm. Düğün var yakında orda olurum.

Börükan Tatar

Aktif Üye
Paylaşımların ve yazıların türkiye deyil yurt dışında gibi hissettiriyor
Fark etmez kactane oldugu senin bilgin sana dogru benimki bana isteyen istedigine inanın bu kadar basit
@Börükan Tatar
Yurt dışı gibi nasıl hisettin anlamış değilim..Ben gidip saymadım akademik çalışmaları, belgeleri baz alırım. Benim doğrum diye bir durum söz konusu bile değil..

poseidon2023

Uzman
Gelmeden iki üç gün öndeden haberim olsun burlarda olayım agaa Turko

akıltopağı

Operatör
Papaz mezarları o bölgede en görkemli en önemsiz gibi duran ulaşması imkansıza yakın olan kapısı sirus a bakan açıldığı zaman tüm arazinin görünüşünü bozan (muhteşem bir tabloda yırtık gibi) harika yerlerde olur.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Papaz mezarları o bölgede en görkemli en önemsiz gibi duran ulaşması imkansıza yakın olan kapısı sirus a bakan açıldığı zaman tüm arazinin görünüşünü bozan (muhteşem bir tabloda yırtık gibi) harika yerlerde olur.