kizlar kalesi

sandalci14

Operatör
Giresunda kizlar kayasi veya kalesi diye bilinen yer hakkinda bilgisi olanlar varmi.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Giresunda kizlar kayasi veya kalesi diye bilinen yer hakkinda bilgisi olanlar varmi.
Gelin kayası var .... giresun adası var ... bu ada 1 rivayet gelin adasi diye geçer.. 1 de kale var bu kale ada ile karşı karşıya...
Senin merak ettiğin neydi burayla alakalı... yalnız buralar sit alanıdır...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kalenin adını kızlar veya gelin kayası diye duymadım... değil-dir diyemiyorum ... ama kale şehrin içindedir... ve turizme açıktır..

sandalci14

Operatör
Usta gelin kayasi degil orayi gormustum.bu dedihim yer farkli normal kale dehil.magara gibi biyer onu tasduvar orulu.interneyten arafim bulamadim.

sandalci14

Operatör
Orda bir mahzen var daha once resmini yuklemistim.simdi bu telefondan yukleyemiyorum.aradtirip izii kazi yapmayi dusunuyorum.

Tastan

Editör
Güzel alımlı ürkütücü :)

The Thing

C*
Süper Moderatör
Haçamat olmadıysa uğraşmaya değer gözüküyor.

Storm

Editör
Piknik yapmayı sever misin ustam. Bir adet semaver bir adet sapı odundan olan çekiç bi adet fotograf Makinesi. Sonrasında cayı demlemek icin gireceksin magrays yakacaksın ateşi dışarıdan bakacaksın duman nerelerden çıkıyor. Sonra alıcaksoj cekici eline duvarları kontrol edeceksin odun sapıyla tok toklayacaksın. Baktın yok mu işaret arayacaksın sağında solumda üstünde altında içinde. Yine mi yok. Çıkacaksın dışarı 100 er metre sağlı sollu cevresini araştırıp işaret arayacaksın. Hea gelen olursa da fotoğraf makinanı eline alıp doğa fotoğrafı çekeceksin içeceksin çayını manzara yı seyre dalıcan