kobra yılan kafası

Azdarvs

Member
kuyu aç
Yani koyu açılmışmı açılmış ise dişi çekilmiş yer ?nasip değilmiş deyip başka yerlere bakmak lazım
ılmışmı açılmışı nasıl olur birfikrim yok ama eskiden beri biliriz orda bir kuyu var. var ama kapalı kuyuya bile benzetilmez adı kuyu. kuyu var ise açılmamış varsayalım ne yol izlenmeli abı

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Zirve de ne var ne yok usta. Rastgele

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yılanların orjinal yerlerinin çevre fotoğraflarını ekleyiniz.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Burası tepe ise geriden geniş açıdan görelim.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Defineyle uzaktan yakından alakası yok...
1 haftadır konulara yazdığın cevaplara ve foruma girerken açtığın tek konu ve diğerinde paylaşsammı diye muallakta kalıp konu içeriğini silmiş olduğun boş konuya bakıyorum seninde uzaktan yakından arkeolog olma durumun söz konusu bile olamaz.İnanıyoruz sanma sadece izliyoruz bilgin olsun.​

Son düzenleme:

gülbahçeli

Editör
gurban naçizane gördüklerimi çizdim nekadar doğrudur bilemem sen incele bak gördüklerim doğrumu yılanın önünde bir üçgen var üçgenin üç tarafınıda araştır alttada bir kare var yani mezar bunu sen araştırıp bulacaksın tabi hala duruyorsa kolay gelsin
Ekli dosyayı görüntüle 277560

AVCILAR

Aktif Üye

1 haftadır konulara yazdığın cevaplara ve foruma girerken açtığın tek konu ve diğerinde paylaşsammı diye muallakta kalıp konu içeriğini silmiş olduğun boş konuya bakıyorum seninde uzaktan yakından arkeolog olma durumun söz konusu bile olamaz.İnanıyoruz sanma sadece izliyoruz bilgin olsun.​
Ahanda dayı radara girdi ??
Tecrübelerinizle (herkes dahildir ) hergün yeni şeyler ve konulara yaklaşımı öğreniyorum..
??

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
var ekte. yerinin altını üstünü sağını solunu perişan etmişler yıllarca biliçsiz bir şekilde malesefEkli dosyayı görüntüle 277522
Çeşme terefında tarla ve tarlada çok büyük olmayan bir sazlık dikkatinizi çeektimi. Birde taşın oynadığını hesaplarrsak 70 m mesafede daire çizip orada üçgen yere basık sivri bir taş aramalısınız. Selametle kal

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Defineyle uzaktan yakından alakası yok...
Yanlış...!
bilinen öyle anım sanim büyük çapta ki defineler için kullanıldığını bende görüp duymadım
ama... küçük çaptaki defineler için ermenilerin kullandığı görülmüştür ..
buda genelde göze çeşme gibi yerler dere yataklarında ve yatak sırtlarına yakın mevkilerde
birde şöyle birşey var ...
yılan define ile iliskilendirilmemis
ama defineye tuzaklanmis veya risk tasiyan definelerde
birinci haberci olarak resmedilmistir ?