KÜP te KÜL !!!

etoile

Engellendi
Arkadaslar, öyle Küp icinde Kül gibi Malzemeler bulursaniz Haber edin, yardimci oluruz insaALLAH! Unutmayinki, Hersey ALTIN Demek degildir! Bir Küp Buldugunuzda ve Küpü acamadan önceden bir Resim cekmeyi Unutmayin!

Recai

Yeni Üye
Tam olarak tecrübem yok ama altının külle karıştırıldığı rivayet edilir lakin kül çok hafif altın ise çok ağırdır avuçlandığı vakit belli olur

Meltun

Bilgili Üye
Altın tozu küp içinde çıkmaktadır ve anlaşılması çok kolaydır nedeni ise çok ağırdır avucunuza alsanız ağırlığı ve altın tanesini çok kolay hissedersiniz.eğer kömür tozu veya kül ile karıştırılmışsa anlaşılmasın diye yine ağırlığında anlarsınız suyun içine koyduğunuzda hemen parlamaya başlar ve suyun dibine çöker

yanasip.

Yeni Üye
benim bir tanıdığım bu şekilde bir küp bulmuş çuvala doldurmuş birazda numunelik almış çuvalıda abisinin evine bırakmış külden biraz alıp ovuşturduğunuzda güneşe tutunca ışıl ışıldı numuneyi işlettik altın çıktı arkadaş koşa koşa abisinin evine gitmiş ama öncesinde yengesi bu külün ne işi var burda deyip çöp arabasına vermişler gitti de gitti :D:D:D:D:D ben bizzat gördüm numuneyi o yüzden olabiliyor ama varsa zaten aleni belli