Kuyu oda ve tünel

kertenkele

Editör
Ustalar şu bilgiyide vereyim yeni öğrendim arkadaştan kuyunun kuzeyinde derenin diğer tarafinda kilise varmiş ama yerinde sade taşlar var

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Ustalar şu bilgiyide vereyim yeni öğrendim arkadaştan kuyunun kuzeyinde derenin diğer tarafinda kilise varmiş ama yerinde sade taşlar var
simdi işler degişti.sen gec karşıya ustam kiliseden cıkan tunellleri bul.dereye cıkar biri..gmzden kaçan varsa dokunulmamışsa kilise herzamn değerlidir..

kertenkele

Editör
Mhmt82 kardeş şimdi senin imalı bir şekilde yazmana gerek varmı gözümüzden kaçan varsa diye dadaş_25 bu yazdığını beyenmiş ustam forumda ne yazıyo okumadınmı fotoğrafsız define işaretlerine yorumlar diyor bendede foto yok buraya yazdım ama senin burda hata kimde bence sende yanlış yerdesin fotolu bölüme git orda yorumunu yap dada_25 te beğensin site yöneticileri ya fotosuz define yorumunu ya kaldırın yada foto istemeyin olsa zaten atarız benim fotolu bir çok konu açtım yani foto olsa yine atarım saklayacak birşey yok foto olunca atıcamda yani arkadaşları ikaz ederseniz sevinirim çünki herkes bi umut peşinde arkadaşlarda kafa bulunca insan ister istemez keyfi kaçıyor

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Mhmt82 kardeş şimdi senin imalı bir şekilde yazmana gerek varmı gözümüzden kaçan varsa diye dadaş_25 bu yazdığını beyenmiş ustam forumda ne yazıyo okumadınmı fotoğrafsız define işaretlerine yorumlar diyor bendede foto yok buraya yazdım ama senin burda hata kimde bence sende yanlış yerdesin fotolu bölüme git orda yorumunu yap dada_25 te beğensin site yöneticileri ya fotosuz define yorumunu ya kaldırın yada foto istemeyin olsa zaten atarız benim fotolu bir çok konu açtım yani foto olsa yine atarım saklayacak birşey yok foto olunca atıcamda yani arkadaşları ikaz ederseniz sevinirim çünki herkes bi umut peşinde arkadaşlarda kafa bulunca insan ister istemez keyfi kaçıyor
yavaş arkadaşım ben nerde yazdığımıda bılıyorum nereye yazdığımıda.kim kime nedemiş..gözden yerine gmzden yazmışım yanlışlıkla..bahsettiğim göz bizim gözümüz değil.senden önce oraya gidenlerin gözü..birşeyler kalmışsa anlamında..bidaha oku istersen..senden resim isteyende yok senin mekanı merak edende yok, kafa bulanda yok öyle niyeti olanda..ama yine ve yeniden abladımki susmak en iyisi..kolay gelsin arkadaşım sana..

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Kamhi Leonard ustam su tasfiye kanalı yok oyma olarak yapılmış kuyu 8 mt falan temizledik sonrası taş ile dolu kuyu örme değil odaya giden tünel açık zaten etrafında boşluk baktık ve bu oda ve kuyudan ayrı bir oda bulduk yani çubukla bulduk işlem yapmadık
Bulduğunuz oda değilde dehlizlerden biri olabilirde
Oda isede tüneli takipen mesafesi nedir kuyuda ve tünel girişindeki bulduğunuz oda ila arası

Bağlantılı ise çok daha fazlasıda mevcut olabilir ve
Dehliz olma olasiligida yukse oda diye bulduğun yer

kertenkele

Editör
Mhmt82 kardeş yanlışlıkla yazmışsın tmm olabilir sen benim yerimde olsan sende yanlış anlarsın çünki resim yok gözümüzden deyince görmüş te yorumluyomuşun gibi e haliyle bende yanlış anlarım yanlışlıkla yazdı isen sıkıntı yok ustam

kertenkele

Editör
Kamhi Leonard ustam anlatayım dere su akıyo halen ama az akıyo dereden tünel 25 mt falan uzunluğu sonra oda odanın arkası kuyu yani tünelden odaya girdik karşı duvarın arkası kuyu kuyu ile oda arası 3 mt falan kuyu odaya tünel ile bağlı tünel ve odalar açık kuyu hepsi açık girip çıkıyoruz boş oyma olarak yapılmış örme yapı yok yani

kertenkele

Editör
Şimdi ustam biz bunun 2 mt doğu tarafından aynı şekil dereden tünel mesafe aynı 25 mt falan sonra oda sadece bunda kuyu yok yani ikisi bir birine yakın diğer odanın yansıması falan olabilirmi böyle yakın mesafede oda olabilirmi dedim

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Bulduğunuz ikinci odanın ebatlarını, açılmış diğer oda ebatları ile karşılaştırınız.Belki bir fikir sunabilir.Muhtemelen aynı işçilikte olabilir

kertenkele

Editör
Odanın olduğu yer derenin sırtımı denir bilmiyorum rampa bi yer bu rampanın ortasında oda ve kuyu

kertenkele

Editör
28karayel28 ebat olarak açık oda bizim bulduğumuzdan büyük ama çok az bi fark var yarım mt falan

kertenkele

Editör
Mineral olamaz diye düşünüyorum çünkü oda açık kuyuda açık minaral zaten piyasada kendi yok oluyor zaten