Kuyu oda ve tünel

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Şimdi ustam biz bunun 2 mt doğu tarafından aynı şekil dereden tünel mesafe aynı 25 mt falan sonra oda sadece bunda kuyu yok yani ikisi bir birine yakın diğer odanın yansıması falan olabilirmi böyle yakın mesafede oda olabilirmi dedim
Olur hemde çok süper olur hatta ilk bulmuş olduğun açık oda ile
Son bulduğun tespit ettgin odanın sağ sol ve arkalarında başka oda tespitleri yapmaya çalış en az bir en fazla 2 oda daha bulacaksın
Oda sayısı 3 ise biri dolu iki boş
5 ise 2 dolu 3 boş
Ha bu isin birde kötü tarafı aradigin oda açık bulduğun oda da olabilir
Yani dönem soygunu yemiş olabilir buda senin şansına diyecem ama anlattığın kadarıyla
Senin bulduğun oda oda deyil başlangıç yada
Yanıltma
Buranın resimlerini çekme fırsatını kolla san makbule geçer daha faydalı bilgiler edinirsin deyerli kardeşim

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Mhmt82 kardeş yanlışlıkla yazmışsın tmm olabilir sen benim yerimde olsan sende yanlış anlarsın çünki resim yok gözümüzden deyince görmüş te yorumluyomuşun gibi e haliyle bende yanlış anlarım yanlışlıkla yazdı isen sıkıntı yok ustam
gözümüzden yazmıyor orda yine bi bak istersen.art niyet aramaya gerek yok.herkez burda birbirine yardım etmeye çalışıyor..zaten farklı niyette olanlar aramızdan temizleniyor, ayrılıyor.ama yazdığım şeyin farklı noktalara çekilmesi garibime gitti.senden resim isteyen yok varmış gibi yazdın daha başka her neyse...yolun açık olsun arkadaşım.nasibin bol olsun.şunu belirtmek isterim bir anda parlamanın kimseye yararı olmaz.kalp kırılır,can sıkılır..ağızda tat kalmaz..allaha emanet..

kertenkele

Editör
Mhmt82 kardeş gmzkaçan demişsin ben gözümüzden kaçanın kısaltılmışı diye anladım neyse sen yanlış yazdın ben yanlış anladım insanlık hali olabilir dediğin gibi birbirimizi kırmaya gerek yok herneyse kusura bakma kardeş

kertenkele

Editör
Kamhi Leonard ustam çekilmiş videosu var arkadaşta yarın alabilirsem atarım bakarız inşallah senin dediğin gibidir ustam tşkl yardımın için