lahit mezar bulursak neyapmalı

Turko

Uzman
Ustam sen nediyiin ben varya ben sirtini daga yaslamis otele bahcivan girdim suan sirf rahat arge olsun diye yeminle.kahkaha
Birader bu aralar tutturdu abi gidelim video çekelim sen anlat ben çekeyim yutuber olalım çok manyak izlenme oluyor dedi. Ne olcak dedim para akacak diyor. O nasıl olacak la dedim kim kime vermiş parayı videodan. Abi videonun başlığına kasa buldum, define ararken musallat oldular , açılmamış kral mezarı falan diyeceğiz kanalın adını da El Turko define avı falan koyarız akar gider dedi. Baktık iş güç olmuyor para bitti video çekeriz ben konuşurken siz arkadan dal parçası falan atarsınız ben aksiyon veririm aha geldiler o neydi lan falan diye yürür gideriz video aleminde. Mahzen kapısı diye gülle gibi kayaya mantar tabancası gibi Çin malı alet edevat ile dalarız. Bozuk jeneratör le takılır alla alla sıfır makina buraya geldik çalışmıyor deriz. Müslüman mezarı üzerine çıkar ağzımıza pırlanta alır çubuk ile bakar kolye sinde bileğinde ki hal hal da pırlanta var deriz. Nasıl olur ?

CooL

Bilgili Üye
şimdi tahmini olan bişeye olmuş gibi yorum yapmayalım.bulunca yaz ne yapmam lazım diye ozaman en doğru cevaplar gelir ustam :) saygılar

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Birader bu aralar tutturdu abi gidelim video çekelim sen anlat ben çekeyim yutuber olalım çok manyak izlenme oluyor dedi. Ne olcak dedim para akacak diyor. O nasıl olacak la dedim kim kime vermiş parayı videodan. Abi videonun başlığına kasa buldum, define ararken musallat oldular , açılmamış kral mezarı falan diyeceğiz kanalın adını da El Turko define avı falan koyarız akar gider dedi. Baktık iş güç olmuyor para bitti video çekeriz ben konuşurken siz arkadan dal parçası falan atarsınız ben aksiyon veririm aha geldiler o neydi lan falan diye yürür gideriz video aleminde. Mahzen kapısı diye gülle gibi kayaya mantar tabancası gibi Çin malı alet edevat ile dalarız. Bozuk jeneratör le takılır alla alla sıfır makina buraya geldik çalışmıyor deriz. Müslüman mezarı üzerine çıkar ağzımıza pırlanta alır çubuk ile bakar kolye sinde bileğinde ki hal hal da pırlanta var deriz. Nasıl olur ?
Ustam guzel ozel ve zekice dusunulmus seneryo amma bu saydiklarinizi yapan cok oldu.helede tarsusun ekmeeni yiyen cok oldu menderes usta bile yedi...simdi daha degisik varyasyonlar var.karbintestini kandirip muzeye mali yiteleyip ortaya cikana ka.
dar yillar geciyi zaten .kahkaha.
Ekli dosyayı görüntüle 244745

Turko

Uzman
Ustam guzel ozel ve zekice dusunulmus seneryo amma bu saydiklarinizi yapan cok oldu.helede tarsusun ekmeeni yiyen cok oldu menderes usta bile yedi...simdi daha degisik varyasyonlar var.karbintestini kandirip muzeye mali yiteleyip ortaya cikana kadar yillar geciyi zaten .kahkaha
Bir gün malzeme geldi emmime bende çırağım ozaman atölye de toz yutuyorum. Gözüm kulağım onda ama gelen giden kim varsa kayıtta duyu organlarım. Dayının biri geldi Kartal model tofas açtı bagajı malı indirdi battaniyeye sarmış kaplan motifli battaniye her evde vardır :) koydu malı masaya dayı dedi tamam dersen alacam verecem Yahudi işi dedi. Emmim kaç para istiyorlar dedi 3 trilyon dedi eski para ile . Ne yapıyor ozamanin hesabı ile 50 tane falan tır alıyorsun büyük para. Sermaye nerden dedi Romanya dayı dedi . Müze ne diyor dedi , sağlam diyor dedi. Mal 120 cm boyunca mermer heykel Athena , kalkan mızrak ve miğfer motifi . Emmim boşver aldığın yere geri ver dedi. Dayı eminmisin diye sordu , Evet eminim aldığın yere geri ver dedi. Gelen abimiz Tamam dedi gitti. 20 gün sonra geldi dayı yaktın beni dedi emmime , Niye dedi. Malı 3 trilyon a verdiler dedi . Kim aldı dedi, Hırvat lar . Üzülme bir aya kalmaz mal geri gelecek satanların kesik kol bacaklarını kafalarını da köprü baslarin dan toplar lar morg çalışanları dedi. Adamlar gelmiş memleketin her yerine yayılmış lar satan çakallar ı bulana kadar herkese işkence etmişler , kolpa yi hazırlayan paraya salya akıtan üç elemanı bulmuşlar kocaeli de bir kiralık evde kafalarına birer el temiz halde buldular adamları. Bu işler şakaya gelmez :)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Turko ustam bu mevzuya benzemis amma bunun sonunda faili mechul olmamis adam sansini denemis yerse diye

Adana'da bronzdan yaptığı bir heykeli "tarihi eser" olarak satmak istediği ileri sürülen bir kişi gözaltına alındı. Müze yetkilileri, incelediklerinde sahte çıkan heykeldeki işçiliğe hayran kaldı.

İddialara göre, Süleyman K.(48) büyük uğraşlar sonucu "Aslanlı bebekli bir heykel" yaptı. Eski eser özelliklerine sahip olduğu gözlenen heykeli elden çıkarmak isteyen Süleyman K., ihbar üzerine kendisini takip ettiğini bilmediği alıcı kılığındaki polislerle 3 milyon liraya anlaştı. Fiyatı 800 bin liraya kadar düşüren Süleyman K., Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince Tepebağ Mahallesi'ndeki evinde yakalandı. Eskitmeye tabi tutulmayan ancak müze yetkililerini bile hayran bırakan bronz heykeli bir sandığın içinde sakladığı belirlenen Süleyman K. poliste susma hakkını kullandı. Süleyman K., Emniyet Müdürlüğü'ndeki ifadesinin ardından "dolandırıcılık" suçlamasıyla adli mercilere sevk edildi.

Heykelde, ahşap sandığın üzerine çelenk içinde 12 burç bulunurken faytonu ise arslanlar çekiyor. Heykelde 2 de çocuk bulunuyor.

Moneyman

Bilgili Üye
Bu ara yine piyasa sahte ürünlerle doldu taştı...ne ararsan var...:)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Gelen resimler oluyor.
Bakip soruyorum:
Sen mi bldun yolda gezerken?
Yok abi cok sevdigim bir kardesim bulmuş.
Fotograflari siliyorum,
Yorulma keyfine bak.
Karsi tarafa da soyle bu imitasyonmuş.
İsterse 2 kez katmerli orijinal olsun.

Usandik yahu bu sahtelerden.
Suriye isleri memlekete geldigi gunden beri huzur kalmadi.
Hicbirseyin fotografini gormek istemiyorum.
Cok guvendigim ve sevdigim bir arkadasi viking heykeli ile carpmaya calismislar.
Kendi elimle cikarttim diye yemin ediyor.
Dogrudur. Amma kim niye oraya koydu piyasada 120 liraya satilan bu heykeli..?

Senin koyun tarihinde Vikingler var mi diyorum. Cevap olarak:
Belki gecmislerdir diyor. :))))
Umut tehlikeli bir hal almaya basladi.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sikkenin, heykelin olduğu gibi lahit in de sahtesini gömüp, bulduruyorlar. Dikkatli olun.