Mağaradaki Kilit Taşını Çıkartmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sedatuslu

Yeni Üye
Kolay gelsin arkadaşlar aranızda daha yeniyim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Öncelikle Bulduğum mağaranın duvarında fotoğraflar da görüldüğü üzere bir kilit taşı var. Fotoğraflara dikkatli bakarsanız altındada iki tane kapak gibi taş var. Bu taşların arkasında küçük bir oda var yalnız odaya ulaşmam için ilk önce kilit taşını çıkartmam gerekiyor. Uğraştım fakat bir sonuç alamadım. Bu taşı çıkartmanın kolay bir yöntemi varmı yardımlarınız bekliyorum...
Ekli dosyayı görüntüle 205258Ekli dosyayı görüntüle 205259

Son düzenleme:

Nil

Engellendi
kilit taşı değil o,,

Sedatuslu

Yeni Üye
Ne olduğu hakkında bilgi verirmisiniz peki arkasında boşluk olduğu kesin

may77

Moderatör
Moderatör
keşfedilmemiş programında genelde bu şekilde taşlar çok gösterdiler.birçok mineral ve elementin oluşturduğu yapı diye biliyorum.başka çevre resmi yükle ustalar yardım eder.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Hiç tefarruatlı gerek yok madem oda olduğu kesin bilgi.. Bilumum aletler var kullanıp sonuca gidilebilir... İğnenin deliğinden hindistan görmek diye Bi laf var dır çok doğrudur. O oda varsa çözümde vardır

Sedatuslu

Yeni Üye
Cihazla bakıldığında içerisinde malzeme var gözüküyor ayrıca bir hoca ve bu işlerden anlatan birini götürdük onlar da söyledi bu biraz uzun bir taş arkaya doğru. alt tarafında fotoğrafta da görünüyor elle yerleştirme taş var iki tane. yerleştirme taşları tutanda bu üzerindeki kilit taşı dediler bu taşı çıkartmadan açamıyoruz taşı çıkartırsak altındaki elle koyulan taşlar rahatlıkla çıkıyor ve küçük odaya yani malzemeye ulaşıyoruz doğal oluşan bir yapı değil araştırmalar incelemeler sağlam yapıldı sadece bu taşı çıkartmak kaldı

Kızıl Sultan

Engellendi
Cihazla bakıldığında içerisinde malzeme var gözüküyor ayrıca bir hoca ve bu işlerden anlatan birini götürdük onlar da söyledi bu biraz uzun bir taş arkaya doğru. alt tarafında fotoğrafta da görünüyor elle yerleştirme taş var iki tane. yerleştirme taşları tutanda bu üzerindeki kilit taşı dediler bu taşı çıkartmadan açamıyoruz taşı çıkartırsak altındaki elle koyulan taşlar rahatlıkla çıkıyor ve küçük odaya yani malzemeye ulaşıyoruz doğal oluşan bir yapı değil araştırmalar incelemeler sağlam yapıldı sadece bu taşı çıkartmak kaldı
O zmn hayırlı olsun )

Sedatuslu

Yeni Üye
ayrıca buraya hilti murç gibi aletlerle işlem yapıldı fakat fayda etmedi kırılmıyor

Sedatuslu

Yeni Üye
Taşı çıkartmanın bir yolu olmalı sizden bunun için yardım istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...