Mahzenmi kaya mezarmi ustalarim yardim

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu arada araba büyüklüğündeki taşın 2 mt de çıkması şansına iyi olmuş

kayip kepenek1

Yeni Üye
Ustam bi kapi gibi kesme vardi resimini attim burdan buyuk bir mahsene giris varmis haritada harita kaybolmus yer bulunamsmis bosluk alip maden gosterince hayda maşallah daldik öldük geberdik yok ortada bisey
Değerli kardeşim .Doğanın bazı enteresan oyunları olur tıpkı bu çalışma yaptığınız yer gibi doğal oluşumlar .Tıpkı elden çıkmış gibi insanı hayrette bırakır oyalarda oyalar ve çokta yorar .Kanatim ve şahsi düşüncem bu yer doğal .Yinede siz bilirsiniz kolay gelsin .

murat76

Aktif Üye
Değerli kardeşim .Doğanın bazı enteresan oyunları olur tıpkı bu çalışma yaptığınız yer gibi doğal oluşumlar .Tıpkı elden çıkmış gibi insanı hayrette bırakır oyalarda oyalar ve çokta yorar .Kanatim ve şahsi düşüncem bu yer doğal .Yinede siz bilirsiniz kolay gelsin .
Yinede bi bakin olur yeni resimlerle konuyu guncelliycem ilginiz icin Teşekkürler

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
murat76 yok busefer söyleyeceklerim yine önüne çıkacaklar la alakalı ve iştahını açacak seni hırslandıracak sevindirecek cinsten

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Fakat dediğim resimleri yüklemek gerek çünki sizin bu yerde yapılmamalıyım.. Yanlış yönlendirmeyapıp uğraştırma istemem