Mahzenmi kaya mezarmi ustalarim yardim

jeolog

Co Admin
Co Admin
Şöyle ekleme yapayım. Kontrol amaçlı yapılan çalışma için öyle geniş bir alan kazılmaz. 1 kürek eninde derine doğru toprağı kaldırıp bakarsınız. O kadar... İnan ancak bu kadar yardımım dokunabilir bu yeriniz için. Başka bir fikir gelmiyor aklıma başta da söylediğim gibi...

murat76

Aktif Üye
Şöyle ekleme yapayım. Kontrol amaçlı yapılan çalışma için öyle geniş bir alan kazılmaz. 1 kürek eninde derine doğru toprağı kaldırıp bakarsınız. O kadar... İnan ancak bu kadar yardımım dokunabilir bu yeriniz için. Başka bir fikir gelmiyor aklıma başta da söylediğim gibi...
Tamam ustam yeni resimler yukliycem fikriniz olursa bilgilendirirseniz seviniriz hayırlı aksamlar cok sagolun

mayhem

Co Admin
Co Admin
işlem yapılan yerin solu daha makul duruyor ilk resim olduğu bölge .bu yerin ve etrafındaki kayaların resmi varsa konuya ekleyin iyi formlar.

murat76

Aktif Üye
Ben o zikkim tasida kaldirir kirar bel fitigina kalirim bisey cikmazsa bu lidyalilara bin belayi yollarim bu neymiş

Turko

Uzman
Usta bu işler güç kararlılık ve ekip ister bel fıtığı erkek adam için en kötü 3 hastalıktan biridir felç yapana kadar tırmalar adamı . Plan program kararlılık sadakat önemlidir define işinde en önemlisi de nerede durup hangi noktada devam edeceğini bilmektir konu karmaşık bir hal alıp seni yormaya başladı ise yeni görseller ve yalın anlaşılır bir ön yazı ile konuyu tekrar ele alabiliriz sen istekli olduğun sürece bizim için sorun yok sıkılmadan tekrar tekrar inceleriz.

murat76

Aktif Üye
Usta bu işler güç kararlılık ve ekip ister bel fıtığı erkek adam için en kötü 3 hastalıktan biridir felç yapana kadar tırmalar adamı . Plan program kararlılık sadakat önemlidir define işinde en önemlisi de nerede durup hangi noktada devam edeceğini bilmektir konu karmaşık bir hal alıp seni yormaya başladı ise yeni görseller ve yalın anlaşılır bir ön yazı ile konuyu tekrar ele alabiliriz sen istekli olduğun sürece bizim için sorun yok sıkılmadan tekrar tekrar inceleriz.
Ustam erkek olsam ben daglari devirir tum tumuluslere mrb derdim bugün yemek yapmak dinlenmek icin evde kaldim esimde baska islerine gitti yarin bastan detayli heryerini fotografliycam inşallah tek sorun acaba boşunamı uğraşıyoruz dogalmi korkusu tekrar çekimde bi bakin neolur bi ustam demistiki dogru yoldasin ancak önüne araba büyüklüğünde taş cikicak ciktida yuvarlak koca bi taş demekki dogal degil dimi ustam bilemedim perisaniz burasinin bir haritasi varmış ustam esim diyorki biz buranin yan tarafini actik 40 yil once haritada mahzen girisinin burda oldugu yaziyormus benim ilgimi ceken kapi sekli varya ozaman onlarin dikkatini cekmemis o yuzden yan tarafina bakmislar

murat76

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 149728
Üst sol köşedeki kapı gibi yer boşluk verdi dibinden kayaya rastlayinca sag tarafa dogru yonlenince kesme taslardan dizili örme duvar taslari aldikca sanki mahzen gibi devam ediyor iceri dogru saginda resmini atacagim tastan bi sandık var solu boş
Ekli dosyayı görüntüle 149729
Bununda altı taşlarla kapatılmış bosluk veriyor
Ekli dosyayı görüntüle 149730
Ustalarim nasıl yol izlemeliyim mahzenmi kaya mezarmi ne olabilir
BulursamKader25 kazama ragıp jeolog
toyalp
@güncel

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
murat76 son güncel foto yükle indirin kadar ve önüne çıkan kayanın fotosunu...... 1 de o kaya horasan mı onuda belirt sonra sana başka şeylerde söyleyecem