mala yer altı görüntüleme

alipasha

Member
proton la yapı alan tarama mantıgında yapı oda tünel ne aranıyorsa bulunur sonra gpr ile tekrar tarama yapılır yer garanti olur
İkisini de alacak kadar para olsa zaten bu isle uğraşmayacağız .Gpr bütün dünyada kullanılıyor hem arkeolojide hem zemin etüdünde peki proton elic nerede kullanılıyor ? Bana çok üçkağıt cihaz gibi geldi

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
proton la yapı alan tarama mantıgında yapı oda tünel ne aranıyorsa bulunur sonra gpr ile tekrar tarama yapılır yer garanti olur
Proton zaten gpr dir usta😉 ha şöyle desen anlarım. Alan tarama ardından proton ile bakarım amenna.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
İkisini de alacak kadar para olsa zaten bu isle uğraşmayacağız .Gpr bütün dünyada kullanılıyor hem arkeolojide hem zemin etüdünde peki proton elic nerede kullanılıyor ? Bana çok üçkağıt cihaz gibi geldi
Yazmaktan bıktım artık. Bak kardeşim, daha önce de yazdım belli ki okumamışsın. Üç kağıt cihaz diyerek aslında bizleri kötülüyorsun. Bu makineyi kullandın mı? Bırak kullanmayı yakından gördün mü? Tecrübe etmediğin bir şey hakkında ne kadar basit bir yorumdur bu??
İddaanı ispatlamakla mükellefsin, aksi taktirde boşa düşersin devamlı bu hayatta.
Bu cihazı ben kullandım, şu şu yüzden işe yaramaz diyeceksin ki seni kaale alsınlar.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Bu cihazi cok iyi kullandigini iddia eden iki kiside ayni nokta icin farkli sey söyledi ilk kişi 700 değer verdigini büyük altın kütlesi olduğunu söyle ikinci kişi ise altin olabilmesi için 1000 değerin üstüne çıkması gerektiğini söyledi kime inanacağımızı şaşırdık
Ben sahada ayni dedektor 2 farkli kullanicinin birbirinin kafasini koparttigina sahit oldum resmen. Kaldi ki 60-70 cm lik bir derinlikte ki objenin tespitinden soz ediyorum. Siz hic denk gelmediniz ki bor vlf yi kullanip da farkli kullanicilarin birbiri ile muallakta kaldigina??
Cihazin fabrika verileri bellidir. Siz cihazi hele bir edinin skala veya woxler tanimini ben seve seve yaparim size, yardimci olurum.
Vlf cihazlar uzerine cok daha ornek vermek isterdim bu tereddutlerle alakali lakin hic bir zaman dedektorum olmadi, sahsim kullanmadim. Ondan dolayidir ki bir fikir ZIKRETMEM. Bence de en dogrusu budur.