Malbulanındır ustanın hesabına ulaşamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Garip_sk

Aktif Üye
Selamın aleyküm ustalar @Malbulanındır ustanın hesabına ulaşamıyorum hesabında bir sıkıntı mı var yada ben mi beceremedim?

gülbahçeli

Editör
2 gündür görünmüyor ya kızdı gelmiyor ya engellendi yadeyilse o duramaz birşeyler yazardı yönetimdekiler cevap verebilir benimde haberim yok

Garip_sk

Aktif Üye
2 gündür görünmüyor ya kızdı gelmiyor ya engellendi yadeyilse o duramaz birşeyler yazardı yönetimdekiler cevap verebilir benimde haberim yok
Aynen usta malbulanındır usta mutlaka yazıp çizerdi her konunun altına paylaştığı konuya birşeyler sordum ama cvp vermedi sonra profiline bakim dedim giremedim üye bulunmamaktadır yazdı merak ettim Mirkut ustanın demesinden anladığım kadarıyla engellenmiş olmalı

karakus1

Aktif Üye
her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır derler atalarımız. zaten öyle de olmalıdır. yoksa tekdüze, renksiz, ruhsuz vs gruplar oluştururdu toplumları.
bazen ufak dokundurmalarla ya da hafif şaka yollu yorumlar yapmak işi daha eğlenceli yapar, sıkıcı olmaktan çıkarır. ha iyi niyetli olmayanlara daha sert yapılabilir o ayrı. herkesin anladığı bir dil vardır sonuçta...
gruba katıldığımdan beri işime yarayan merak ettiğim her şeyi olmasa da tamamına yakınını okudum. çok değişik kişilikte yorumcular gördüm. hatta bazı nicklerde dikkatimi çekti. komik, garip, gizemli(!)... örneğin ilginç bir nick; kabakburgiba. tersten okuyunca abi grub kabak :) (ustam kusura bakmasın herhangi bir atıfta bulunmuyorum ya da art niyet aramıyorum. sadece örnek verdim. sıradanlık olmaması gerektiği konusunda. )
ilk zamanlarda @ Malbulanındır ustanın yorumlarının bazıları garip geldi sanki alaycı bir tavrı vardı. ama sonra yorumları gördükçe ona hak verdim açıkcası yorumlarını ilgiyle okudum. gerektiği zaman gerektiği gibi davranıyordu. sezarın hakkı sezara gibi. dürüst, mantıklı, hayalden uzak, esprili, bazen hafif dokunduran açıkçası nükteli bir yorumu var. anlayan olur olmaz, seven olur olmaz bir şey denilemez tabi.
bilmediğimiz hatası varsa bir şey diyemem ama gördüğüm kadarıyla herhangi bir art niyeti olduğunu sanmıyorum.
kısacası; ENGELLENDİYSE bu karara katılmıyorum. saygılarımla.

Garip_sk

Aktif Üye
her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır derler atalarımız. zaten öyle de olmalıdır. yoksa tekdüze, renksiz, ruhsuz vs gruplar oluştururdu toplumları.
bazen ufak dokundurmalarla ya da hafif şaka yollu yorumlar yapmak işi daha eğlenceli yapar, sıkıcı olmaktan çıkarır. ha iyi niyetli olmayanlara daha sert yapılabilir o ayrı. herkesin anladığı bir dil vardır sonuçta...
gruba katıldığımdan beri işime yarayan merak ettiğim her şeyi olmasa da tamamına yakınını okudum. çok değişik kişilikte yorumcular gördüm. hatta bazı nicklerde dikkatimi çekti. komik, garip, gizemli(!)... örneğin ilginç bir nick; kabakburgiba. tersten okuyunca abi grub kabak :) (ustam kusura bakmasın herhangi bir atıfta bulunmuyorum ya da art niyet aramıyorum. sadece örnek verdim. sıradanlık olmaması gerektiği konusunda. )
ilk zamanlarda @ Malbulanındır ustanın yorumlarının bazıları garip geldi sanki alaycı bir tavrı vardı. ama sonra yorumları gördükçe ona hak verdim açıkcası yorumlarını ilgiyle okudum. gerektiği zaman gerektiği gibi davranıyordu. sezarın hakkı sezara gibi. dürüst, mantıklı, hayalden uzak, esprili, bazen hafif dokunduran açıkçası nükteli bir yorumu var. anlayan olur olmaz, seven olur olmaz bir şey denilemez tabi, bilmediğimiz hatası varsa bir şey diyemem ama gördüğüm kadarıyla herhangi bir art niyeti olduğunu sanmıyorum.
kısacası; ENGELLENDİYSE bu karara katılmıyorum. saygılarımla.
Harfiyen katılıyorum usta bende şaşırdım biranda bu durumun yaşanmasına üye olmadan 1.5sene takip ederim bu siteyi ama bazı üyeler varki gerçekten açtığı konusuna sayfalarca yazıyorsun harfi harfine tüm detayları ile ama yok dalga geçer gibi dön başa tekrar ve takrar soruyor e tabi insanda diyor hayırdır bu bizimle dalgamı geçiyor nabza göre şerbet olayı devreye girmek zorunda kalıyor bu seferde yani bana göre ceviz kabuğunu doldurmayacak sorunlardan kalp kırmamak gerek

Metalicvoice

Operatör
@malbulanındır ustamizin kendisi hazinedir. usulu farklidir. ayiktirma ustasidir kendisi. arge tesviki icin yuklenir kullanicilara biraz. bazen eylence anlayisi karsisindakine uymaz. ozellikle yenilerde ters tepiyor. gerivites de yok mubarek.... :)
bizede cok takilmisti. olayi cozunce biraz taniyinca sikinti olmuyor. :) konu istiraki coktur ustanin. bazilari uzaktan izlerken o emek ve vakit harcar. gercekci arkeolojik emaresi net konulari gorunce duramaz destek atar. calisma usullerinden yer ve medeniyet bilgisi paylasir. cogu konuya mudahil olmasi bazilarini sinirlendiriyor olabilir. siteyle anilan siteye renk ve tecrube katan biridir.

burdaki mesele bazi kullanicilarin sikayette bulunmasidir. uyari almis sonra yonetim takdir yetkisini kullanmistir. ban atan bile bir sekilde seviyordur sanirim kendisini kusmece darilmaca olmaz insallah...

Ali ustam sen bu boslukta kendi argeni yap bize guzel bir sunum yap insallah accuk da biz bakak.... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...