Malzeme yer degiştirir mi?

meratan

Aktif Üye
Hocam bir sorum olacak.Bütün defineyle uğraşan insanlara sorsak en çok ne buldunuz diye.Her halde ortak cevap mineral olurdu.Hemde doğadaki bütün mineraller sayılır burada.Bu sitede konulara baktığımızda bunu görürüz.Sinyal aldım işlem yaptım sora bir taş veya buna benzer bir şey buldum sinyal ondan geliyormuş aşağıdan sinyal kesildi gibi.Peki sinyal aldım işlem yaptım daha sonra sinyal başka tarafa yönlendi orayada işlem yaptım yine başka tarafa yönlendi nihayetinde sonuna kadar gideni görmedim.
Bu konuda düşünceniz nedir
Saygılar

Asb

Engellendi
elin sunnetsizleri gelsin dibinizden alsın gitsin siz hala orası cinli burası perili masallarla ugrasın bu konu boş bir konu.cahillik başka bişey diyemiyorum.hiçbişeyin biyere gittiyi yok bulduysan bismillah cıkar inşallah.

codex

Aktif Üye
Ben toprak altinda ki malzemeyi degilde , ustundeki mazlemeyi tasidiklarina sahit oldum. Perili olan rahmetli bir agabeyimle piknik yaparken gozumun onunde saatini cikartmis bir kenara koymustu. Hava biraz serin, montumu hic cikartmamistim. Piknik sonrasi donerken saatini unuttugunu fark etti. Gel gidelim saati alalim dedigimde gerek yok getirireler birazdan der demez , saatim geldi cebinde demisti. Merhumun saati uzun zamandir kullanmadigim montun gizli cebinden cikinca bende sasirmistim ama cok zoru sormama ragmen uzderinde durmamisti.

Melleibrahim

Member
Hocam bir sorum olacak.Bütün defineyle uğraşan insanlara sorsak en çok ne buldunuz diye.Her halde ortak cevap mineral olurdu.Hemde doğadaki bütün mineraller sayılır burada.Bu sitede konulara baktığımızda bunu görürüz.Sinyal aldım işlem yaptım sora bir taş veya buna benzer bir şey buldum sinyal ondan geliyormuş aşağıdan sinyal kesildi gibi.Peki sinyal aldım işlem yaptım daha sonra sinyal başka tarafa yönlendi orayada işlem yaptım yine başka tarafa yönlendi nihayetinde sonuna kadar gideni görmedim.
Bu konuda düşünceniz nedir
Saygılar
Bu konu ile ilgili aslinda aciklama yapmistim. Yerin degistigi yok sadece makinanin sinyal frekansini bozup yer degistirdi gibi gösteriyorlar