mantar aramaya çıktım mantardan çok işaret buldum:)

timur964

konularim
evet bir sürü örme duvar var. fakat ne çubuk kullanmasını biliyorum ne de çubuğum var. girişleri toprak altında mıdır üstünde midir onu çözemedim
yamaç biyer teraslama yapılmış olabilir duvarlar hangi il burası belki buraya yazmak istemezsiniz ben yinede sordum

Son düzenleme:

uf35

Member
Davetiniz için teşekkürler ülkemizde bu tür işler yasak olduğu için kimle nasıl bir insanla karşılaşacağını bilmek çok önemli herşeyden önce bana bu işi yapan büyük birkaç ustamın anlattığı durumdan birini söyliyim

bu işi yapan ustamın birisi davet üzerine bir bölgeye gidiyor çalışan kişi sayısı 5 şimdi herşey iyi güzel tespit ediliyor yer bulunuyor burada iş açmaya geliyor yeri güzel kapıyyı buluyorlar açıyorlar burada içerideki Altınları gümüşleri gören kişi silahla gelmiş tabi tabancayı çekiyor başlıyor ateş etmeye dediğim kişi kendini bi yüksekten atmış bayılmış bunu diğer kişiler götürüp bir hastaneye bırakıvermişler vücudunda 6 kurşun yarası var kurşundan biride kolunda duruyor dedektör tutunca ötüyor zaten bu yüzden nasiyatı vardır tanımadığın kkişiyle asla büyük meblalı işe girme :)
bir çok yerde bu tür hikayeler var tabi doğal olarak ben gel birlikte iş yapalım demedim adres vereyim hallet dedim daha ne yapayım:D

mguleryuz

Aktif Üye
bir çok yerde bu tür hikayeler var tabi doğal olarak ben gel birlikte iş yapalım demedim adres vereyim hallet dedim daha ne yapayım:D
Hikayelere tamah etmem bizzat kendisiyle konuştuğum için
söyledim yani hikayelik bir olay değil genede bu davetiniz için teşekkür ederim
ayrıyetten böyle bir yere işlem yapmamak çok acı verici bir durum olur şahsi fikrim sonuçda burası tanındığı andan itibaren talan edilme ihtimali yüzde 90 desek olur sit alanı değilse tabi

uf35

Member
Hikayelere tamah etmem bizzat kendisiyle konuştuğum için
söyledim yani hikayelik bir olay değil genede bu davetiniz için teşekkür ederim
ayrıyetten böyle bir yere işlem yapmamak çok acı verici bir durum olur şahsi fikrim sonuçda burası tanındığı andan itibaren talan edilme ihtimali yüzde 90 desek olur sit alanı değilse tabi
sit alanı ama kazı çalışmaları sıkça olur buralarda. buradaki defineciler işaretten pek anlamaz bu bölgeyi gören çok kişi vardır ama ne oldugu hakkında fikirleri yok.

KönigS

Member
uf35 ayıptır sorması kemalpaşadamı bunlar?