MC 661E Bu alan tarama kesin buluyor. 68 mhz altın frekansı

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ustam yanlış düşünce herşey çıkarsa hakkıyla düşünürsek türkiyede aç ve borçlu müslüman kalmayacak. Bankalar ve faiz düzeni dağılıp müslüman az da olsun özünü bulacaktır diye düşünüyorum.
Bu dediginiz şimdiye kadar cikanlarlada mümkün ama hiç birini çıkaranlar dışında kimse bilmiyor haksizmiyim ?

Moneyman

Bilgili Üye
hadi protonu geçtim fiyatını da yazmıyorum
ortalama 15.000-20.000₺ minelab 5000 dedektör
ve yine ortalama 350.000-400.000₺ lik mala GPR ile
kıytırıktan bir televizyon sinyal şiddeti ölçüm cihazını kıyaslamak nasıl bir şey anlamadım
konu başlığı geyik muhabbeti olsa eyvallah diyecem de sendeki bu durum nedir ustam

hakkatten son günlerde herkeste bir buluş bir tespit furyası almış başını gidiyor
hayırlısı bakalım
2. El de daha ucuza mal edebilirsiniz:) mala detektör de o kadar değil net fiyatlarına inanmayın üstadım, proton millet dalga geçiyor ama benim favori cihazım:) mala dan ben bir şey anlamıyorum görüntülerine bakınca ismi gibi geliyor bana? ama anlayan yorumluyor o benim uzmanlık alanım değil...hangi cihazı iyi kullanıyorsanız sahada o sizin için iyidir..cihazın fiyatı arttıkça iyi olacak diye bir şey söz konusu değil...size sadece proton ile tespit ettiğim bir mahzen girişini göstereyim içiniz ısınsın bu soğukta :)
Ekli dosyayı görüntüle 229530

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
2. El de daha ucuza mal edebilirsiniz:) mala detektör de o kadar değil net fiyatlarına inanmayın üstadım, proton millet dalga geçiyor ama benim favori cihazım:) mala dan ben bir şey anlamıyorum görüntülerine bakınca ismi gibi geliyor bana😂 ama anlayan yorumluyor o benim uzmanlık alanım değil...hangi cihazı iyi kullanıyorsanız sahada o sizin için iyidir..cihazın fiyatı arttıkça iyi olacak diye bir şey söz konusu değil...size sadece proton ile tespit ettiğim bir mahzen girişini göstereyim içiniz ısınsın bu soğukta :)
valla ustam assuvanın eski cihazlarını incelemiştim kullanmadım yalan yok ama kafama yatmadı teknolojisi
halbuki adamlara o kadar yakınım ki bir çay içimi mesafede o kadar yani
üstteki mesajımı yazmadan evvel o düzeltme yaptığınız mesajdaki modelin videosuna baktım
eleman araba içinde araba hareket halinde çekim yapıyorlardı yalan yok yine mi dedim ve orada kapattım
o yüzden fiyatına bile bakmadım
şimdi sizin samimi mesajınıza istinaden tekrar inceleyeceğim

belgeli yerimiz var 800 metrekare alan içerisinde istanbuldaysanız buyrun beraber tespite gidelim sakıncası yoksa
burası da 5-7 metre derinlikte mahsen

Moneyman

Bilgili Üye
valla ustam assuvanın eski cihazlarını incelemiştim kullanmadım yalan yok ama kafama yatmadı teknolojisi
halbuki adamlara o kadar yakınım ki bir çay içimi mesafede o kadar yani
üstteki mesajımı yazmadan evvel o düzeltme yaptığınız mesajdaki modelin videosuna baktım
eleman araba içinde araba hareket halinde çekim yapıyorlardı yalan yok yine mi dedim ve orada kapattım
o yüzden fiyatına bile bakmadım
şimdi sizin samimi mesajınıza istinaden tekrar inceleyeceğim

belgeli yerimiz var 800 metrekare alan içerisinde istanbuldaysanız buyrun beraber tespite gidelim sakıncası yoksa
burası da 5-7 metre derinlikte mahsen
Üstadım reklamı kötü tanıtım berbat ama öyle yada böyle çalışıyor cihaz:) ben gittiğim bazı yerlerde hiç bir şey yok dedim bazı dostlarımıza ama onlar uydudan baktırdı yok daha üst cihazlarla baktırdı var dediler var ; sonuç masraf ettiler elde var sıfır:) marka üzerinden tartışmak aslında benim tarzım değil ben hiç bir cihazın reklamını yapmam işime gelen cihaz bana iyidir..insanlar yanlış anlamasın her zaman şunu söylerim sahada en iyi kullandığın cihaz ne ise o en iyisidir

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
2. El de daha ucuza mal edebilirsiniz:) mala detektör de o kadar değil net fiyatlarına inanmayın üstadım, proton millet dalga geçiyor ama benim favori cihazım:) mala dan ben bir şey anlamıyorum görüntülerine bakınca ismi gibi geliyor bana😂 ama anlayan yorumluyor o benim uzmanlık alanım değil...hangi cihazı iyi kullanıyorsanız sahada o sizin için iyidir..cihazın fiyatı arttıkça iyi olacak diye bir şey söz konusu değil...size sadece proton ile tespit ettiğim bir mahzen girişini göstereyim içiniz ısınsın bu soğukta :)
İlk defa biri protondan bahsetti benim dışımda :))
sevdim o makineyi. Benim alan tarama ile Ne diyorsam aynını çıkarıyor ekrana :))

Moneyman

Bilgili Üye
En sonunda alacağım bir şakül çıkacağım sahaya salla baba salla bir sağa bir sola sarıkız orada:)

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Yav sef_er usta hep aynı numara şöyle buluyor böyle yutuyor video çekicem aticam size. Sonra yan battı çamura yattı falan filan. Daha ispatlıyanı görmedik. Bizde eğriye eğri doğruya doğru... Keskingöz usta haksızsam haksızsın de

Son düzenleme: