MC 661E Bu alan tarama kesin buluyor. 68 mhz altın frekansı

Pirana

Bilgili Üye
Assuvanin protunumu bu .bende kiralayip kullandim ama bir sonuc alamadim cihazdanmi yerlermi bostu bilemiyorum tabi

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
valla ustam assuvanın eski cihazlarını incelemiştim kullanmadım yalan yok ama kafama yatmadı teknolojisi
halbuki adamlara o kadar yakınım ki bir çay içimi mesafede o kadar yani
üstteki mesajımı yazmadan evvel o düzeltme yaptığınız mesajdaki modelin videosuna baktım
eleman araba içinde araba hareket halinde çekim yapıyorlardı yalan yok yine mi dedim ve orada kapattım
o yüzden fiyatına bile bakmadım
şimdi sizin samimi mesajınıza istinaden tekrar inceleyeceğim

belgeli yerimiz var 800 metrekare alan içerisinde istanbuldaysanız buyrun beraber tespite gidelim sakıncası yoksa
burası da 5-7 metre derinlikte mahsen
ne güzel bir test sahası arkadaşım...kafasına çaksana cubukları..

sef_er

Operatör
Gönül_Eri, valla bu gidişle dernek degilde bir kooperatif kuracaz,
define bulma kooperatifi,
ortak en iyi cihazları alıp ortak kullanacaz,
birde maasli personel alacaz,
Biraz eski tarz ama çozumu buldum ben:227:

Son düzenleme:

legal35

Member
boyle paylaşımlar formun kalitesini olumsuz etkiler

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bence böyle uğraşmaya gerek yok. Malı ilk çıkaran bir ada alsın adınıda define adası koysun. İkinci malı kendi mantık ve işaretlemesiyle adaya gömsün ve adada ücretli define avı yaptırsın. Hem keyif verir hemde defineciler kendilerini geliştirmiş olur. Eeee cihazna güvenen firmalar içinde güzel bir test sahası yaptıkmı hodri meydan. Semaverini yada demliğini alanı bekleriz. :200:

Sabah çaylarını ikram edelim :322:

sef_er

Operatör
dadas_25 define turizm yani, olabilir biraz risk var amakahkaha, bütün mali kaptirirsan son maldanda olursun sonra (aklini kaybetme)

Son düzenleme:

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@dadas_25 define turizm yani, olabilir biraz risk var amakahkaha, bütün mali kaptirirsan son maldanda olursun sonra (aklini kaybetme)
Ustam dünyada bu kadar define meraklısı varken gelecek para zaten gömeceğimiz malı hayli hayli karşılayacaktır. Tabi yine godomanlardan vatandaşa fırsat kalmaya bilir kahkaha

sef_er

Operatör
dadas_25 şaka marka iyi fikir, sezonluk yapsan mali goturursun, define diye yarım kilo dersin, konfora luksede gerek yok

Yav aklima iyi fikir daha geldi, eski ev alayım, mumkunse ermeni rum, sonrada birkaç şey bulurum, ondan sonra burjac usaret, sonra satarsin su kriz ortamında en iyi fiyata

Yok bu bizi bozar, bu yaştan sonra ... dağitmayalim

Ama bak hep garibana dokunuyor, sen napsan zenginin malini alamazsin, o senden alir

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Moneyman arkadaşım sormak istediğim şey burayı bu şekildemi yani üstü acıkmı buldunuz.yok çalışmışsanız eğer açmak için niye uzun bir süre beklendi.yeni açılan toprak katmanında buşekilde yosunlaşmaya denk gelmedim..

Mhmt82

Moderatör
Moderatör