MC 661E Bu alan tarama kesin buluyor. 68 mhz altın frekansı

sef_er

Operatör
Mhmt82 ama ustad cihazka teyit etmek, cihazla bir kontrol etmek gerekmezmi, mutlaka iki turlu tespit yapilmali degilmi

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Mhmt82 ama ustad cihazka teyit etmek, cihazla bir kontrol etmek gerekmezmi, mutlaka iki turlu tespit yapilmali degilmi
kesinlikle peki o cihazın doğru söylediğini berden bilcez.cok sukur kırık dökük bir pulsem var.gerek kaldımı onu kullanıyorum.cubuk ve cihaz birbşrini tammlar bu çalışma sekli en güzelidir..güvenebileceğin bir alan daraltma sistemin yoksa cihazlarlada işin cok zor..nekadr kalıteli olursa olsun..

sef_er

Operatör
Mhmt82, ah ustam ah niye bu kadar uzaktasin, biraz daha yakın olsan nolurdu, saglam adamsin tecrube cok, mskine tamam, ama benden ancak cirak olur

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Mhmt82, ah ustam ah niye bu kadar uzaktasin, biraz daha yakın olsan nolurdu, saglam adamsin tecrube cok, mskine tamam, ama benden ancak cirak olur
sefer ustam.olur olur ustada olursun.sadece bu işi severek yapacaksın bulduğuna kannat getireceksin.bulamadınmı pes etmeyeceksin.vardir bir sebebi diyeceksin.ama çalışacaksın çalışacaksın.kendi hatanı jebdin yakalayacaksınki gelişesin...

sef_er

Operatör
Mhmt82 bu hobi çok güzel, ogrenecez İnsaallah, aç gözlü olmayacan, yavaş yavaş ilerleyecez insaallah, Mhmt82 ustamdan birkaç gun ders alsak iyi olurdu denk gelirse memnun olurum ustsm

Tastan

Editör
Konu amacından çıkmış faydalı bir noktada göremedim istifade edecegim yedi sayfayı boşuna okumuş olmayalım konuyu saglam bir yere baglayalım umudu yitirmeyelim riske girmeyelim mücadeleden vaz gecmeyelim nasipten ötesini beklemeyelim selam olsun tüm ustalara

kabakburgiba

Operatör
2. El de daha ucuza mal edebilirsiniz:) mala detektör de o kadar değil net fiyatlarına inanmayın üstadım, proton millet dalga geçiyor ama benim favori cihazım:) mala dan ben bir şey anlamıyorum görüntülerine bakınca ismi gibi geliyor bana😂 ama anlayan yorumluyor o benim uzmanlık alanım değil...hangi cihazı iyi kullanıyorsanız sahada o sizin için iyidir..cihazın fiyatı arttıkça iyi olacak diye bir şey söz konusu değil...size sadece proton ile tespit ettiğim bir mahzen girişini göstereyim içiniz ısınsın bu soğukta :)
Ekli dosyayı görüntüle 229530
proton derken ustam elic mi yoksa. ne.

Moneyman

Bilgili Üye
@Moneyman arkadaşım sormak istediğim şey burayı bu şekildemi yani üstü acıkmı buldunuz.yok çalışmışsanız eğer açmak için niye uzun bir süre beklendi.yeni açılan toprak katmanında buşekilde yosunlaşmaya denk gelmedim..
Üstadım merhaba, mesajınıza biraz geç cevap veriyorum kusura bakmayın. Tabi ki burasını böyle bulmadık üzeri tamamen kapalıydı onun da resimleri var. bu size gönderdiğim fotoğraf 10. aya ait şahıs yeri, işlemler ara ara olmak kaydı ile yaklaşık 2 ayı aldı sadece bu hale gelmesi. Bölge çok yağış alan bir bölge olması nedeniyle ya da sürekli su basması nedeniyle kayalarda yosunlaşma olabilir doğrudur. Ben biraz ağırkanlı birisiyim yavaş ve sakin olmam ondandır. Acele işe şeytan karışır veya içine şeytan girmişler karışır bilmem anlatabildim mi:)

avcıkartal1

Aktif Üye
sef_er acımasız olan ben değil devlet. o teknolojiyi garibanlar asla elde edemez. devlet teknolojisi israil

sef_er

Operatör
avcıkartal ooo ya uzmansin yada mali buldun, şu Allah'ın kuluna bir yol gosterirmisin