Medyumluk ve hipnotizma

malibu_18

Bilgili Üye
arkadaslar bosverin medyum gecinen soytarilarla, cinlerim perilerim var diyen haci hoca takimini. sorunlu oldugunu dusundugunuz bir yer yada gomunuz varsa girmeye cekiniyorsaniz bana ulasin ben alirim. hem oyle pay may falanda istemem. bi cayinizi icerim ikide lafin belini kirariz sonrada donerim. her boku bildigini idda eden medyum takimi, oyle bir meziyeti olsa tespit eder gomunun yerini, cikarir kendi basina. haaa bu arada cin peri olayina gelince, cinlerin isi gucu yokda degirmenci yorgonun, yada kral bilmem kacinci antonyonun gomusunemi askerlik yapacak. insanlarin inanc ve maneviyatimizi rant kapisina cevirmesine izin vermeyin. karsilasacaginiz her turlu aksilik yada zorlugun mutlaka mantikli bir aciklamasi vardir. mantiksiz hale getirenlerse bu medyum ayaklarina yatanlar ve haci hoca gecinen soytarilardir. yok o hocanin 5 tane cini varmista, onun cinleri defineye bekcilik yapan cinleri dovermiste, yakip o cinleri yok edermiste falan filan. bari bekci cinlerin agzina bibeer surde bi daha yapmasinlar. :69:
seni arayan olursa haber ver beraber gidelim , hep merak etmişimdir gariban Türk definecilerinin başına bela olan varlıkları :confused:

TANRIDAGI

Engellendi
seni arayan olursa haber ver beraber gidelim , hep merak etmişimdir gariban Türk definecilerinin başına bela olan varlıkları :confused:
ustadim valla ben bu konuda ciddiyim. en azindan iste bu herif inanmiyordu cinler bunu bi carpti ahada bu hale geldi desinler. yada adam harbiden hakliymis, bunca zamandir haci hoca takimi maneviyat ve inanclarimizi kullanip bizi keklemisler desin. ispati bu kadar kolay. ve hatta definecilerin korkulu ruyasi olan bu konuya buradaki admin ve moderator arkadaslarda gozlemcilik etsin. bu mevzuda bir ilki gerceklestirmis olalim. maneviyati guclu olan ve zaten uc bes biseyler bulurum umidiyle gecesini gunduzune katan defineci arkadaslarimizda bosu bosuna rant pesindeki belesci takimina prim vermemis olur. saygilar.

S:W:A:T

Editör
ustadim valla ben bu konuda ciddiyim. en azindan iste bu herif inanmiyordu cinler bunu bi carpti ahada bu hale geldi desinler. yada adam harbiden hakliymis, bunca zamandir haci hoca takimi maneviyat ve inanclarimizi kullanip bizi keklemisler desin. ispati bu kadar kolay. ve hatta definecilerin korkulu ruyasi olan bu konuya buradaki admin ve moderator arkadaslarda gozlemcilik etsin. bu mevzuda bir ilki gerceklestirmis olalim. maneviyati guclu olan ve zaten uc bes biseyler bulurum umidiyle gecesini gunduzune katan defineci arkadaslarimizda bosu bosuna rant pesindeki belesci takimina prim vermemis olur. saygilar.
Konu iç açıcı bir hal almaya başladı :) Güzel paylaşımlar ustalar sizinde örnek verdiğiniz üzere herkesin yüreğine su serpiliyor . Varsa itiraz eden karşılıklı soru cevap şeklinde gidelim . Ben size örnek veriyim o zaman . Size hatta fotoğraf paylaşmak istiyorum bir saniye ordan devam edelim :)

Editör
ustadim su an kiytirik bir tabletle forumdayim. o yuzden cizdiginiz kisimlarda ne oldugunu net goremiyorum. bu konuda aydinlatirsaniz, bu guzel ve onemli konuya dahil olmak ve devam etmek bana zevk verir.
sadece kafa kısmına bakman yeterli ustam . Bende gerçekten bu tip şeylere inanmayan ve önem vermeyen birisiydim . Tek başıma ormanda dolaşır bir çıktığımda 10 saat dolaşır tekrar geri dönerdim . Son yaşadıklarımdan sonra tek gitmiyorum artık . Herhangi bir halüsilasyon kesinlikle değil . Bire bir gerçek şeyler bana herhangi bir insan gibi gözükmediler fakat hep hayvan olarak gördüm köpek yılan ve kedi olarak . Halada inanmak istemiyorum fakat en son rahatsız oldum uzun bir süre sonra fatihte ilmi olan güzel bir hocama gittim ben anlatmadan zaten sağolsun söyledi . Sonra fotoğrafları gösterirken dur orda dedi aramızda yaklaşık 1 metre mesafe vardı ve one diye sprdu . Ne hocam dedim kaplumbağaya benzettim filan . Arkadında ki ne dedi bir bakışta gördüğüm şey beni şok etti . Sonrasın da baya araştırma yaptım getçekten böyle birşey olabilir mi diye . Bu tip varlıklar fotoğrafta denk gelebiliyormuş . Ondan sonrada benim gibi bir adam etkisinde kaldı :)

Editör
Orda bir farklı surat Silüeti var bildiğin freddy :) Dikkatli bakın gördüğünüz de ne demek istedimi anlayacaksınız . Ben yatar yarın iş var inşallah yrın cevap verirm :) siz devam edin ..

TANRIDAGI

Engellendi
ustadim yazilarimda eksik biraktigim bir nokta olmus. once onu acikliga kavusturayim. ben inancimiz geregi bu ruhani varliklara inaniyorum. fakat bir insanin duayla tehditle falan gomusune askerlik ettirebilecegini, yada bu ruhani varliklarin altin gumus yada her neyse bu materyalleri sahiplenebilecegi masallarina inamiyor ve kabul etmiyorum. velevki bunlarin gercek olugunu kabul ettim diyelim, biri bana hocanin bu cinleri neye istinaden yaktigini mantikli olarak aciklasin yine susup oturayim. ve yine diyorum ki farzi mahal hoca cini yakti gomuyu aldi, bir kisi bana cevap versin, hoca oradaki gomu icin ruhani bir varligi neden yakarak katletti. ve yine soruyorum bu hocanin yaptigi vahset degilmi, ucbes altin parcasi icin bu vahseti yapan hocadan ne hayir gelir. son olarakda sunu sorup kabuguma cekilecegim. yaktigi cinin arkadaslari anasi danasi yokmu ki bu hocayida onlar katletmiyor.kendini bu ilme adamis olarak lanse eden bu psikopat takimi nasil oluyorda kendini allah yoluna adamis mubarek insanlar olarak topluma kakalayabiliyor.

Editör
Yazdığına cevap gelecek muhtemelen :) İnşallah yarın sakin kafayla bende katılırım sevgiler iyi geceler ...

Smokin

Moderatör
Moderatör
ustadim yazilarimda eksik biraktigim bir nokta olmus. once onu acikliga kavusturayim. ben inancimiz geregi bu ruhani varliklara inaniyorum. fakat bir insanin duayla tehditle falan gomusune askerlik ettirebilecegini, yada bu ruhani varliklarin altin gumus yada her neyse bu materyalleri sahiplenebilecegi masallarina inamiyor ve kabul etmiyorum. velevki bunlarin gercek olugunu kabul ettim diyelim, biri bana hocanin bu cinleri neye istinaden yaktigini mantikli olarak aciklasin yine susup oturayim. ve yine diyorum ki farzi mahal hoca cini yakti gomuyu aldi, bir kisi bana cevap versin, hoca oradaki gomu icin ruhani bir varligi neden yakarak katletti. ve yine soruyorum bu hocanin yaptigi vahset degilmi, ucbes altin parcasi icin bu vahseti yapan hocadan ne hayir gelir. son olarakda sunu sorup kabuguma cekilecegim. yaktigi cinin arkadaslari anasi danasi yokmu ki bu hocayida onlar katletmiyor.kendini bu ilme adamis olarak lanse eden bu psikopat takimi nasil oluyorda kendini allah yoluna adamis mubarek insanlar olarak topluma kakalayabiliyor.
Güzel sorular ;)