Mezar isaretimi

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Kayalığı yakından görmeden konuşmam pek mantıklı gelmiyor. İşaretler v.s gözle yakından görmek gerek. Dikkatimi çeken yer burasıdır. Taş yüzeyi düzeltilmiş. Tıklatın ses dinleyin boşluk sesi..

Nmnyldz

Yeni Üye
Yorumlariniz icin sonsuz saygilarimi sunarim ustalarim arazinin calisma alani son derece musait yolu tamamen goren bir yer finansal olarakta fazla imkanim yok ama elimden gelen arastirmayi yapip gerekli maddiyati cikartmaya calisicam hepinizin dusunceleri icin cok tesekkurler ustalarim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yorumlariniz icin sonsuz saygilarimi sunarim ustalarim arazinin calisma alani son derece musait yolu tamamen goren bir yer finansal olarakta fazla imkanim yok ama elimden gelen arastirmayi yapip gerekli maddiyati cikartmaya calisicam hepinizin dusunceleri icin cok tesekkurler ustalarim
Dediğim şekilde resimleme yap inşallah.
Finans ve maddiyattan kastım şu:
Misal 10 gün işe gitmeyecen.
Evli isen çoluk çucuğun ihtiyacını karşılayacak paran olacak.
Birde çalışma alanının durumuna ve yapacağın çalışmaya göre alet edevat lazım olacak.
Tahminen 5-6 bin lirayı geçmez burası için.
Alet edevat varsa zaten masraf da az olur.
Yemek-mazot-benzin vd.
Bunlarda bir şekilde halledilir zaten.

Not: Resimlemeyi cep telefonu ile değil, mümkünse iyi bir fotoğraf makinası ile yapınız.
Yedek pil götürmeyi de unutmayınız. Bilinçli resim çekin, lanettayn olmasın inşallah.

Nmnyldz

Yeni Üye
Ustam istedigin gibi fotograf makinasiyla cekerim maddiyat olarakta cok fazla sikinti olmaz sadece 4 ayda dugunum var once bulsam dugunde rahatlamis olurdum ��

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
BulursamKader25 ustam ağzına emeene sağlık haklısın mekan 7.sülalesine yeter. Sabırla dirayetli çalışırsa dişi çekilmicek alan yoktur. İnşallah bura tarihin tozlu sayfalarında kaybolmaz. toprakaltından çıkarıp nefes aldırsın sonda kendisi alır madden nefesii

Nmnyldz

Yeni Üye
Ustam allah omur verdikten sonra ben burayi kafaya koydum ben askeri ucrete calisan adamim sizin bu soylediklerinizden sonra mumkun deil burayi birakmam

Nmnyldz

Yeni Üye
Ustam icinde ben yazi goremedim toprak parcalari vardi

Nmnyldz

Yeni Üye
Ustalar bu uydu goruntusu

Ekli dosyayı görüntüle 214988
Usta hafta sonu istediginiz gibi profosyenel bir cihazla cekim yapmaya gidicem her gordugum isareti hem orginal hemde temizlenmis sekilde resmedicem

Nmnyldz

Yeni Üye
Ustalar pro makina bulamadim bir turlu cep telefonuyla cekim yapsam olurmu sizce birde eskiden buranin ustu acikmis iceride dizili heykeller varmis cobanlar taslarmis heykelleri kirmak icin sonradan kapanmis