Mezar odaları ustalarim yardım lütfen

wesli1986

Aktif Üye
kabakburgiba ustam galiba bana demek istedin herhalde yoksa ben mi yanlış anladım bulursam Kader ustamin ismini yazmışsın ama yanlış anladım acep saygilar

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Burası bir tur mezar odası
Iyi kotu hediyeleri olma olasılı gi var gibi ...

Gibisi ? Eyer daha önce yani dönem soygunu yememiş ise
Veyahut mezarlara genelleme olarak baktığımızda aslında işin göründüğü gibi olmadigiysa yani fakir mezar toplu mezarları kast ediyorum

Zengin mezarlar bu denli kolay ulaşılmaz....
Bu denli bir arada ulaşılması bu kadar kolay olmaz sevkinizi kırmak istemem
Ama birde olaya olumsuzluk yönleriyle bakmakta da fayda var ...

Anlatımıza göre burdaki çalışma alanınız kısıtlı bu sebepten önceliğiniz şatafatlı mezarlara öncelik varminiz
Elinizde çubuk ve deketor var ise

Mezar başlarının baktığı istikamette
Bir hol genişliğinde boş alan var ise
O yönde onunuzdeki duvarsa duvar kayaysa kaya boşluk bakinip ber taraf edip
Level atlayın

Mezar içlerinde mezar seviyesinin altına inmeyi ihmal etmeyin
Mezar içinde mefta var ise
Mevtayı bir kenara tasnif edin DAGITMADAN
mevta altındaki toprağı ilk 15 cm kadar yüzeysel dikkatlice eleyin Toprağı...

Hakkinizda HAYIRLI olanın olması dileğiyle allah yar ve yardımcınız olsun nasibinız riskiniz bol olması dileğiyle...

Son düzenleme:

wesli1986

Aktif Üye
Kamhi Leonard ustam Allah razı olsun dediğiniz gibi fakir olma olasılığı var tabiki sonuçta 60 cmde girişleri buldum ama odaları güzel yapmışlar fakir olsalar diyorum mantık yürütüyorum bukadar odalara uğraşmazlardi 60 70 cm kazım gomuyolar genelde garibanlari ama nasip tabiki yanlız şu durumda var odalara girdim sekilerin gördüm ama sekilerin yüzeyi görünüyor üstü yani daha sekilerin altına kadar o seviyeye inmesini toprak ve su vardı su kalmadı şuan sadece toprak var yani zemini görmedim demir çubuğu caktim zemine toprağa daha 60 cm kadar toprak bosaltmam gerekecek zemini gorebilmem için toprak yumuşak dolgu toprak ince taş yok kazmalik iş yok alıp atacam